Trwa ładowanie...

Marczuk w "Tańcu z gwiazdami" to dopiero początek? Potem będzie...

Marczuk w "Tańcu z gwiazdami" to dopiero początek? Potem będzie...Źródło: Kapif
deibtci
deibtci

[

]( http://www.fakt.pl )
Udział w "Tańcu z gwiazdami" to dla niej wielka szansa na powrót do show-biznesu.

Weronika Marczuk (40 l.) ma za sobą ciężki okres w życiu zawodowym. Przez zarzuty w sprawie korupcji, z których ją oczyszczono, mocno podupadła jej kariera w mediach, a – jak twierdzą nasi informatorzy – ucierpiały również interesy jej firmy. Teraz Weronika chce wrócić do gry.

deibtci

Jak dowiedział się Fakt, celebrytka wiąże ogromne nadzieje z tanecznym show. Wierzy, że powodzenie w „Tańcu z gwiazdami” to będzie dla niej gwarant powrotu do show biznesu i grona gwiazd stacji TVN. A co za tym idzie, być może również szansa na własny program w telewizji.

– TVN chętnie widziałby Weronikę prowadzącą jakiś show. Jej udział w „You Can Dance” był bardzo dobrze oceniany – mówi nasz informator. – Teraz osoby decyzyjne będą się dokładnie przyglądać, czy Weronika może liczyć na sympatię widzów. To zadecyduje – dodaje.

Weronika Marczuk przed telewizyjnymi kamerami czuje się i wypada znakomicie. Przed aferą było wiele pomysłów na to, jak zagospodarować jej talent. A teraz bardzo wiele zależy od jej udanego startu w „Tańcu z gwiazdami”. Jak Weronika da sobie radę na parkiecie? Przekonamy się już za miesiąc.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

* Siostra Krupy! Bez super make-up wygląda jak... FOTO*

deibtci

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

deibtci
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deibtci