Trwa ładowanie...
ycipk-c5xvl7

Marcin Tyszka zaliczył wpadkę w "DDTVN". Zapomniał imienia dziecka Joanny Krupy

Marcin Tyszka na wizji w "Dzień Dobry TVN" przyznał, że nie wie, jakie imię nosi córka Joanny Krupy. Sytuację uratowała Małgorzata Ohme.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Tyszka
Marcin Tyszka (ONS.pl)
ycipk-c5xvl7

Marcin Tyszka był gościem poniedziałkowego wydania "Dzień Dobry TVN". Fotograf porozmawiał z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme o obecnej edycji "Top Model". W najbliższym odcinku uczestnicy wyjadą na Fashion Week do Stambułu. Tam powalczą o to, aby pojawić się na wybiegu u znanych projektantów.

ZOBACZ: Marta Krupa pokazała siostrzenicę

ycipk-c5xvl7

Fashion Week w "Top Model" to praktycznie ostatni etap przygody. Jurorzy będą mieli bardzo trudne zadanie, aby wybrać finalistów. Ostatni odcinek show zawsze jest emitowany na żywo, dlatego prowadzący zapytali, czy pojawi się w nim Joanna Krupa, która urodziła kilka dni temu.

- Mam nadzieję, że tak. Asia, musisz być gotowa - powiedział na wizji Tyszka.

Potem Filip Chajzer dopytał Marcina Tyszki, jakie imię nosi córeczka Joanny Krupy. Warto zaznaczyć, że fotograf i modelka przyjaźnią się, o czym wielokrotnie mówili w mediach. Niestety, gwiazdor nie pamiętał.

- Oj, nie pamiętam - przyznał na wizji.

ycipk-c5xvl7

Sytuację uratowała Małgorzata Ohme, która od razu podpowiedziała, że dziewczynka ma imię Asha-Leigh. Takie imię rzeczywiście nie jest łatwo zapamiętać. Mamy jednak nadzieję, że wujek szybko nauczy się tego,jak zwracać się do nowonarodzonego dziecka.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-c5xvl7

ycipk-c5xvl7
ycipk-c5xvl7