Trwa ładowanie...
d4a1e1p

Marcin Tyszka zaliczył wpadkę w "DDTVN". Zapomniał imienia dziecka Joanny Krupy

Marcin Tyszka na wizji w "Dzień Dobry TVN" przyznał, że nie wie, jakie imię nosi córka Joanny Krupy. Sytuację uratowała Małgorzata Ohme.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Tyszka
Marcin Tyszka (ONS.pl)
d4a1e1p

Marcin Tyszka był gościem poniedziałkowego wydania "Dzień Dobry TVN". Fotograf porozmawiał z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme o obecnej edycji "Top Model". W najbliższym odcinku uczestnicy wyjadą na Fashion Week do Stambułu. Tam powalczą o to, aby pojawić się na wybiegu u znanych projektantów.

ZOBACZ: Marta Krupa pokazała siostrzenicę

Fashion Week w "Top Model" to praktycznie ostatni etap przygody. Jurorzy będą mieli bardzo trudne zadanie, aby wybrać finalistów. Ostatni odcinek show zawsze jest emitowany na żywo, dlatego prowadzący zapytali, czy pojawi się w nim Joanna Krupa, która urodziła kilka dni temu.

d4a1e1p

- Mam nadzieję, że tak. Asia, musisz być gotowa - powiedział na wizji Tyszka.

Potem Filip Chajzer dopytał Marcina Tyszki, jakie imię nosi córeczka Joanny Krupy. Warto zaznaczyć, że fotograf i modelka przyjaźnią się, o czym wielokrotnie mówili w mediach. Niestety, gwiazdor nie pamiętał.

- Oj, nie pamiętam - przyznał na wizji.

Sytuację uratowała Małgorzata Ohme, która od razu podpowiedziała, że dziewczynka ma imię Asha-Leigh. Takie imię rzeczywiście nie jest łatwo zapamiętać. Mamy jednak nadzieję, że wujek szybko nauczy się tego,jak zwracać się do nowonarodzonego dziecka.

d4a1e1p

Podziel się opinią

Share

d4a1e1p

d4a1e1p