Trwa ładowanie...

Marcin Tyszka: Oceniam ludzi po urodzie

Marcin Tyszka: Oceniam ludzi po urodzieŹródło: Kapif
dz4obxl
dz4obxl

[

]( http://www.fakt.pl )
Marcin Tyszkaocenia wygląd nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Znajomi fotografa nie mają z nim łatwego życia, bo nie mogą sobie pozwolić na niechlujstwo.

dz4obxl

Jak każdy, oceniam ludzi po wyglądzie. Na pewno mam taki radar. Od razu zauważę, że mankiet jest podwinięty, że ktoś nie wyprasował sobie spódnicy i ma małą dziurkę w rajstopie – szczerze wyznaje nam Marcin Tyszka.

Jestem wzrokowcem. Jestem dużo bardziej wyczulony. Tak jak siłacz ćwiczy mięśnie, ja w swojej pracy ćwiczę zmysły, i są one dużo wrażliwsze – dodaje.

Fotograf jest przekonany, że to cecha bezcenna, bowiem we współczesnym świecie dobra prezencja jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu.

Nie wiem, czy będąc pięknym, jest się szczęśliwszym i lepszym człowiekiem, ale na pewno życie jest łatwiejsze. Piękno to jest towar. Każdy chce być piękny. Tylko hipokryta powie, że nie chce być piękny. Łatwiej jest coś załatwić, gdy dobrze się wygląda– tłumaczy fotograf i dodaje, że uroda również ma znaczący wpływ na karierę zawodową.

dz4obxl

Nikt nie spojrzy na CV, w którym jest brzydkie zdjęcie – bez pardonu stwierdza Tyszka.

(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
(fot. Kapif)
Źródło: (fot. Kapif)
dz4obxl

Zobacz także:

[

Szostak niejadkiem? Tego nikt się nie spodziewał! ]( http://teleshow.pl/gid,15443786,img,15443818,kat,1024837,title,Karolina-Szostak-apetyczna-gwiazda-kiedys-byla-niejadkiem,galeria.html )
[

Jej twarz ewoluowała! Tori Spelling jak kameleon! ]( http://teleshow.pl/gid,14494181,img,14494231,kat,1024839,title,Tori-Spelling-Jej-twarz-ewoluuje,galeria.html )

dz4obxl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz4obxl