Trwa ładowanie...

Marcin Tyszka: Bierze udział w skandalicznym projekcie!

Marcin Tyszka: Bierze udział w skandalicznym projekcie!Źródło: tvn/Top model
d1e3rrx
d1e3rrx

*Marcin Tyszka jest bardzo zapracowanym fotografem. Nie dość, że jeździ po całym świecie i robi zdjęcia największym gwiazdom, to w Polsce bierze udział w "Top model". Ostatnio postanowił zwolnić trochę tempo i skupić się na mniej spektakularnych projektach. Jednym z nich jest tajemnicza sesja zdjęciowa, która pokaże nowy wymiar fotografii oraz zbulwersuje mniej odporne na nagość osoby.*

Juror "Top model" najlepiej czuje się na sesjach zdjęciowych - to jest jego żywioł i w tym się spełnia od lat. Ostatnio Marcin Tyszka napisał na swoim profilu na Facebooku, że "czas sie zajac organizacja najnowszej sesji- w ten weekend maraton zdjeciowy- bardzo trudny projekt- wielu ludzi na planie- kaskaderzy, dziwna scenografia i....goly fi*t- producentka wlasnie robi casting -:)” (zachowano pisownię oryginalną).

Początkowo nie wiedzieliśmy co Marcin Tyszka miał na myśli, ale jego kolejny wywiad uchylił rąbka tajemnicy:

d1e3rrx

- Będzie parę zdjęć bardzo nagich, nie tylko z gołym fium, ale też z innymi częściami ciała męskimi i damskimi, ale to gołe ciało będzie pokazane jak trójwymiarowy obiekt plastyczny. Tu nie chodzi o seksualność, chodzi po prostu o pewne części ciała. Będzie to bardzo zaskakujące. Nie robimy sesji erotycznej w żadnym stopniu, robimy dość dużo takich ostrych zdjęć, które mogą kogoś wkurzyć, ale na tym też polega sztuka nowoczesna - powiedział w jednym z wywiadów **Marcin Tyszka.

Jesteśmy bardzo ciekawi efektów niezwykłej sesji zdjęciowej. Już teraz spodziewamy się ekstremalnych ujęć, obnażonych modelek i odważnych pomysłów. Tylko czy zapowiadane fotografie będzie można zaliczyć do Sztuki przez duże S? Przekonamy się już za kilka tygodni!

(fot. tvn/Top model)
Źródło: (fot. tvn/Top model)
(fot. tvn/Top model)
Źródło: (fot. tvn/Top model)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1e3rrx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e3rrx