Trwa ładowanie...
d2f4d6v

Marcin Mroczek pokazał archiwalne zdjęcie. On i jego bliźniak mieli po kilka lat

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek są jednymi z najsłynniejszych braci bliźniaków w Polsce. Pokazali zdjęcie, do którego pozowali jako dzieci!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał i Marcin Mroczek
Rafał i Marcin Mroczek (East News)
d2f4d6v

"Serial "M jak miłość" zrobił z braci Mroczek prawdziwe gwiazdy. Choć żaden z bliźniaków nie miał wykształcenia aktorskiego, zaangażowanie ich do telenoweli było strzałem w dziesiątkę. Miliony telewidzów śledziły losy rodziny Mostowiaków, a bohaterzy grani przez braci Mroczek zyskały wielką sympatię. Serial wciąż cieszy się wielką popularnością, ale słynni bliźniacy odsunęli się w cień show-biznesu. Na szczęście wciąż pozostają aktywni w mediach społecznościowych.

Ostatnio Marcin Mroczek wrzucił na Instagram archiwalne zdjęcie z bratem. Jako dzieci wyglądali rozczulająco.

- Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Bliźniąt, więc wszystkim bliźniakom życzę, aby zawsze czuli się indywidualnością, a pozostałym, żeby zawsze traktowali każdego z osobna. Kto rozpozna, który to który? - napisał aktor.

Większość fanów stwierdziła, że rozpoznaje Marcina na zdjęciu.

"Nie rozpoznaję bliźniąt. Z wami nie mam takiego problemu! Od razu widać, kto kim jest", "Widać różnicę, ja bym was nie pomyliła", "Chyba mam mroczki przed oczami" - czytamy. A wy wiecie, który to Marcin, a który Rafał?

d2f4d6v

Podziel się opinią

Share
d2f4d6v
d2f4d6v