ycipk-2z5h72

Marcin Mroczek pokazał archiwalne zdjęcie. On i jego bliźniak mieli po kilka lat

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek są jednymi z najsłynniejszych braci bliźniaków w Polsce. Pokazali zdjęcie, do którego pozowali jako dzieci!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał i Marcin Mroczek
Rafał i Marcin Mroczek (East News)
ycipk-2z5h72

"Serial "M jak miłość" zrobił z braci Mroczek prawdziwe gwiazdy. Choć żaden z bliźniaków nie miał wykształcenia aktorskiego, zaangażowanie ich do telenoweli było strzałem w dziesiątkę. Miliony telewidzów śledziły losy rodziny Mostowiaków, a bohaterzy grani przez braci Mroczek zyskały wielką sympatię. Serial wciąż cieszy się wielką popularnością, ale słynni bliźniacy odsunęli się w cień show-biznesu. Na szczęście wciąż pozostają aktywni w mediach społecznościowych.

Ostatnio Marcin Mroczek wrzucił na Instagram archiwalne zdjęcie z bratem. Jako dzieci wyglądali rozczulająco.

- Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Bliźniąt, więc wszystkim bliźniakom życzę, aby zawsze czuli się indywidualnością, a pozostałym, żeby zawsze traktowali każdego z osobna. Kto rozpozna, który to który? - napisał aktor.

ycipk-2z5h72

Większość fanów stwierdziła, że rozpoznaje Marcina na zdjęciu.

"Nie rozpoznaję bliźniąt. Z wami nie mam takiego problemu! Od razu widać, kto kim jest", "Widać różnicę, ja bym was nie pomyliła", "Chyba mam mroczki przed oczami" - czytamy. A wy wiecie, który to Marcin, a który Rafał?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2z5h72

ycipk-2z5h72
ycipk-2z5h72