Marcin Kwaśny znowu został ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka

Marcin Kwaśny po raz trzeci został ojcem
Marcin Kwaśny po raz trzeci został ojcem
Źródło zdjęć: © KAPIF

17.03.2024 00:42, aktual.: 17.03.2024 07:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Słowo się rzekło. Jakiś czas temu Marcin Kwaśny zapowiadał, że spodziewa się trzeciego dziecka, które ma przyjść na świat w marcu. Teraz aktor podzielił się radosną nowiną i pokazał pierwsze zdjęcie zrobione krótko po porodzie.

W sobotę wieczorem (16 marca) na profilu aktora na Instagramie pojawiło się zdjęcie rączki noworodka i krótki, ale wymowny opis. "Dziś o godz. 15.28 przyszła na świat Teresa Felicja Kwaśny. Waży 4 kg i ma 56 cm wzrostu" - napisał szczęśliwy aktor, który już wcześniej był ojcem chłopca i dziewczynki.

"Mama i córka czują się dobrze. Dziękuję Wam za słowa wsparcia i modlitwę!" - skwitował Kwaśny. W komentarzach szybko posypały się gratulacje i życzenia od fanów: "Piękna Nowina", "Niech się chowa na Chwałę Bożą", "Dużo miłości, snu i zdrowia".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Marcin Kwaśny - kim jest?

Przypomnijmy, że aktor, znany z takich produkcji jak "Klan", "Korona królów", "Pilecki", "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie" czy "Stulecie winnych", bardzo otwarcie mówi o swojej walce z alkoholem i nawróceniu. W 2008 r. stanął na ślubnym kobiercu z architektką Dianą Kołakowską, która 10 lat później złożyła pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie aktora.

Powodem rozpadu małżeństwa miał być nałóg męża, który jak sam twierdzi, podniósł się z upadku dzięki nawróceniu po 20 latach bycia ateistą.

- Mam ogromną wdzięczność dla Boga, że mnie z tego wyciągnął, bo Jezus jest najlepszym terapeutą. Jestem przykładem na takie totalne uzdrowienie - opowiadał Kwaśny, który w 2020 r. przypieczętował rozwód, po czym postarał się o kościelne stwierdzenie nieważności małżeństwa i wkrótce poślubił śpiewaczkę operową Klaudię.

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także