Marcin Gortat i Michał Bryś planują wspólny biznes?

Marcin Gortat i Michał Bryś planują wspólny biznes?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.09.2016 22:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Gortat podczas wizyty w Polsce spotkał się z Michałem Brysiem, szefem "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Czyżby panowie planowali wspólny interes?

Marcin Gortat w listopadzie 2015 roku otworzył w Orlando na Florydzie restaurację "Urbain 40 American Brasserie and Lounge", która w bardzo krótkim czasie otrzymała kilka kulinarnych nagród. Czyżby Marcin Gortat, zachęcony sukcesem amerykańskiego lokalu, postanowił otworzyć restaurację także w naszym kraju? Wszystko na to wskazuje!

Podczas pobytu w Polsce, jedyny polski koszykarz w lidze NBA, spotkał się z Michałem Brysiem, szefem kulinarnego show "Hell's Kitchen". Marcin Gortat, który chętnie inwestuje pieniądze w kolejne biznesy, bardzo sobie ceni rozmowy ze specjalistami w konkretnych dziedzinach. Nie powinno więc nikogo dziwić, że myśląc o otwarciu lokalu gastronomicznego w Polsce, Marcin Gortat spotkał się właśnie z Brysiem. Michał jest szefem kuchni i współwłaścicielem warszawskiej restauracji "L'enfant Terrible", która jest obecnie jedną z najbardziej cenionych w stolicy. Sam Michał ma także mnóstwo sukcesów na koncie. Niedawno otrzymał tytuł "Szef Jutra 2016" przyznawany przez prestiżowy przewodnik kulinarny Gault&Millau. A co planują Bryś i Gortat? Przekonamy się niebawem.

Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także