Trwa ładowanie...
dpt7imv

Marcelina Zawadzka straciła pracę w show TVP. Może ją zastąpić koleżanka

Marcelina Zawadzka dotąd miała dobrą passę w TVP. Teraz jednak może się to zmienić. Jak wynika z medialnych doniesień, nie zobaczymy jej w 11. edycji "The Voice of Poland".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina Zawadzka może mieć kłopoty w pracy
Marcelina Zawadzka może mieć kłopoty w pracy (ONS)
dpt7imv

Marcelina Zawadzka to jedna z najbardziej zapracowanych prezenterek w TVP. Podobnie jak Marta Manowska, ma na koncie prowadzenie kilku programów rozrywkowych. Nieraz była też konferansjerką największych telewizyjnych koncertów.

Największą popularność przyniosło jej niewątpliwie "Pytanie na śniadanie" i można było się spodziewać, że wysoka fala się utrzyma, ale jak podaje "Super Express", prezenterka ma teraz trudny okres. Jak się okazuje, jej grafik w najbliższym czasie uszczupli się o jedno z intratnych zajęć.

Zawadzka o pracy prezenterki: Staram się cały czas stać na baczność!

- Marcelina nie będzie prowadziła kulis "The Voice of Poland". Produkcja jeszcze nie wie, czy ktoś zajmie jej miejsce, ale ma w kim przebierać – twierdzi z kolei informator portalu Plotek.

dpt7imv

Nie wiadomo jeszcze kto miałby zastąpić Zawadzką, ale "SE" spekuluje o mocnych typach. Mowa o… dwóch koleżankach prezenterki z "Pytania na śniadanie". Może to być Tamara Gonzalez Perea lub Ida Nowakowska.

Obie mają zbliżone doświadczenie w TVP do Zawadzkiej, obie też sprawdziły się w programie rozrywkowym "Dance Dance Dance": Nowakowska w roli jurorki, a Perea – prowadzącej. Jak będzie wyglądała obsada nadchodzącej serii "The Voice of Poland"? Przekonamy się niebawem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dpt7imv

Podziel się opinią

Share

dpt7imv

dpt7imv