Trwa ładowanie...
dyco5tg

Marcelina Zawadzka odeszła z "The Voice of Poland"

Piękna prezenterka rok temu dołączyła do prowadzących "The Voice of Poland". Marcelina Zawadzka była reporterką, która relacjonowała zakulisowe wydarzenia. Jak dowiedział się "Fakt", nie zobaczymy już jej w kolejnej edycji muzycznego show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka (Instagram.com)
dyco5tg

Marcelina Zawadzka jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Grafik prezenterki pęka jednak w szwach. Na co dzień jest jedną z prowadzących porannego programu "Pytanie na śniadanie". Dodatkowo pracuje przy obu wersjach "Bake Off".

- Kocha swoją pracę, ale w ciągu ostatniego roku wzięła na siebie trochę za dużo. Dlatego mimo wielkiej sympatii do tego programu, ze smutkiem postanowiła opuścić ekipę "The Voice of Poland" - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" osoba z produkcji programu.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Marcelinę. Jednak jak dodaje informator tabloidu, produkcja szuka już kobiety o podobnym temperamencie. Bez zmian pozostaje zespół głównych prowadzących. Już we wrześniu ponownie w tej roli zobaczymy Tomasza Kammela, Macieja Musiała i Barbarę Kurdej Szatan. Natomiast mała rewolucja nastąpi na fotelach jurorskich. Nie zobaczymy już m.in. duetu Tomson-Baron. Pełen skład jury to: Patrycja Markowska, Piotr Cugowski, Grzegorz Hyży oraz Michał Szpak.

dyco5tg

Podziel się opinią

Share

dyco5tg

dyco5tg