RozrywkaMarcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłości. Współpracownicy nie szczędzą złośliwości

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłości. Współpracownicy nie szczędzą złośliwości

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłości. Współpracownicy nie szczędzą złośliwości
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Urszula Korąkiewicz

11.04.2018 11:41, aktual.: 11.04.2018 12:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piękna prezenterka nie ma łatwo. Jak donosi kolorowa prasa, jej życie uczuciowe stało się ostatnio obiektem żartów.

Marcelina Zawadzka przez jakiś czas spotykała się z Mikołajem Roznerskim. Przez media byli nazywani "najładniejszą parą" polskiego show-biznesu, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Później gwiazda TVP kilka miesięcy spotykała się Leonardo Marquesem, brazylijskim modelem i aktorem.

Choć początkowo żadna ze stron nie potwierdziła rozstania, prezenterka przyznała się w jednym z marcowych odcinków programu "Pytanie na Śniadanie" głównym tematem była rozmowa o singlach i życiu w pojedynkę. W trakcie dyskusji przyznała, że obecnie sama zalicza się do tego grona (dotychczas nie komentowała swojego życia prywatnego). Jak się okazuje, fakt że ślicznej i przebojowej modelce nie udało się dotąd znaleźć "tego jedynego", powoduje, że znajomi jej dokuczają. - Ostatnio Marcelina pracowała nad dotyczącym ślubu materiałem do programu "Pytanie na Śniadanie Extra". Dla współpracowników to był temat do przytyków – mówiło źródło "Faktu". Znajomi mieli żartować z doboru singielki do ślubnego tematu.

Informator tabloidu dodał, że choć nie dała tego po sobie poznać, było jej przykro, że stała się obiektem żartów. Nie da się ukryć, że Marcelina Zawadzka niezależnie od sytuacji potrafi pokazać profesjonalizm na antenie. Pozostaje tylko życzyć powodzenia i szczęścia w odnalezieniu drugiej połówki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także