Trwa ładowanie...

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny ofiarami oszustów. Wydano oświadczenie

Tomasz Wolny odniósł się do artykułu, w którym bezpodstawnie użyto jego oraz Marceliny Zawadzkiej wizerunków. Przestrzegł wszystkich, że to zwykłe oszustwo.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny ofiarami oszustów. Wydano oświadczenieŹródło: East News, fot: East News
d183t5r
d183t5r

W internecie czasami dochodzi do sytuacji, w której wizerunek gwiazd wykorzystywany jest bez ich zgody. Wcześniej pisaliśmy o problemie Marcina Mellera oraz Magdaleny Mołek. "Po raz kolejny pojawiają się w sieci artykuły o cudownych zarobkach dzięki bitcoinom. Wykorzystywane są w nich zdjęcia moje i Magdy Mołek z "Dzień Dobry TVN" i opisy sugerujące nasz zachwyt" - pisał oburzony Meller.

ZOBACZ TAKŻE: Zawadzka ze szpilkami w ręce fotografuje się z fanem i odśnieża samochód

Tym razem podobny problem mają Tomasz Wolny oraz Marcelina Zawadzka. Dziennikarz udostępnił link, którego tytuł brzmi "Wszyscy myśleli, że wygrali na loterii! Rodzina Dąbrowskich zdradza, jak przeszła z życia na zasiłku do prywatnych szkół i drogich samochodów". W treści pojawiły się fikcyjne postaci oraz wykorzystano zdjęcia dziennikarzy śniadaniówki.

Tomasz Wolny błyskawicznie zareagował na internetowe kłamstwo. "Oświadczam, że mój wizerunek został wykorzystany bezprawnie, bez mojej wiedzy i zgody, a mój rzekomy cytat jest absolutnym kłamstwem. Owa "rodzina" nigdy nie gościła w naszym programie i ani ja, ani Marcelina Zawadzka, ani nikt z redakcji 'Pytanie na śniadanie' nigdy nie mieliśmy i nie mamy z tym oszustwem nic wspólnego" - czytamy w oświadczeniu.

"Dział prawny już działa, ale biorąc pod uwagę sposób w jaki ci oszuści reklamują to 'cudowne zarabianie' w internecie na bitcoinach - stanowczo odradzam. Wszystkich przestrzegam i najlepiej proszę trzymać się od tego ścieku jak najdalej" - dodaje.

d183t5r

Post pojawił się również na oficjalnym profilu "Pytanie na śniadanie", aby przestrzec wszystkich przed oszustwem.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d183t5r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d183t5r