Trwa ładowanie...
d2m1w51

Manowar: legenda metalu zagra w Polsce!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Manowar: legenda metalu zagra w Polsce!
(mat. prasowy)
d2m1w51

Przyszłoroczna trasa koncertowa będzie uczczeniem trzynastego studyjnego albumu "Kings Of Metal MMXIV", którego wielu fanów nie miało jeszcze okazji usłyszeć na żywo, jak również kolejnej rocznicy wydania albumu "Gods Of War", którego głównym motywem stali się bogowie nordyccy. Jak poinformowali członkowie grupy Manowar, setlista "Gods And Kings World Tour 2016" będzie zawierała najpopularniejsze utwory z tych dwóch albumów, jak również wiele innych kultowych kawałków formacji, powstałych na przestrzeni 35 lat aktywności scenicznej.

W pierwszych miesiącach przyszłego roku amerykańska formacja Manowar wystąpi m.in. w Czechach, Niemczech, Szwecji, Finlandii, Danii, Estonii, Litwie, Łotwie, na Słowacji oraz oczywiście w Polsce. Warto podkreślić, że będzie to druga wizyta Królów Metalu w naszym kraju. W 2014 roku w katowickim Spodku podczas koncertu Manowar bawiło się blisko sześć tysięcy fanów. Nie ma wątpliwości, że nadchodzący koncert w Warszawie ma szansę pobić tamtą frekwencję!

Przypominamy, że warszawski koncert Manowar odbędzie się 16 stycznia 2016 roku w hali Torwar. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Na stronie www.prestigemjm.com dostępne są również bilety typu Fan Ticket - specjalnie przygotowane pod względem graficznym wejściówki, które będą stanowić nie lada pamiątkę dla fanów zespołu.

d2m1w51

Podziel się opinią

Share
d2m1w51
d2m1w51