Trwa ładowanie...

Mandaryna u Łukasza Jakóbiaka: "Wiśniewski był zazdrosny o mój sukces"

Share
Mandaryna u Łukasza Jakóbiaka: "Wiśniewski był zazdrosny o mój sukces"
Źródło: mat.prywatne
d3ndv6b

Zobaczcie najciekawsze wypowiedzi Mandaryny podczas rozmowy z Łukaszem Jakóbiakiem dla internetowego talk-show 20m kwadratowych Łukasza nagrywanego w kawalerce.

Czy Michał Wiśniewski był zazdrosny o Twój sukces? „Był zazdrosny o mój sukces. Był zazdrosny o to, że ja czuję tę samą adrenalinę, która była w zasadzie zarezerwowana tylko dla niego. Moje wydawanie płyt i moja kariera zbiegła się z tym, że Ich Troje przestało tak dobrze funkcjonować i doszło do tego, ze ja grałam koncerty a on nie (…) i o to był chyba najbardziej zazdrosny”.

O kontaktach z Michałem Wiśniewskim i jego żoną: „Staram się bardzo pilnować tego aby u mnie domu nie mówiono źle ani na Dominikę, ani na Michała. Chociaż oczywiście są różne sytuacje”.

d3ndv6b

Jak oceniasz ostatnie wybryki Kuby Wojewódzkiego? „Uważam, że jest pewna granica, chociażby dobrego smaku i on tę granice przekroczył to wyrwało się nawet spod jego kontroli. Nie sądzę żeby chciał aby to miało taki wydźwięk jaki ma”.

Czy jakbyś miała możliwość wyjścia jeszcze raz za Wiśniewskiego to czy byś to zrobiła? „Nie, nie chciała bym wrócić. W zasadzie to za żadną cenę”.

O tym kto ją wspierał po występie na festiwalu w Sopocie: Edyta Górniak, Grzegorz Markowski, Krzysztof Krawczyk. Edyta Górniak napisała „Trzymam kciuki, strasznie Ci współczuję, trzymaj się dalej, nie poddawaj się”.

Co sadzisz na temat fenomenu Grycanek? „Tak jest, ktoś pojawia się bardzo szybko, ale też bardzo szybko znika. Tak było nie dawno jeszcze z Jolą Rutowicz, która była po prostu jakimś fenomenem z kosmosu i tam też odleciała”.

(fot. mat.prywatne)
Źródło: (fot. mat.prywatne)
(fot. mat.prywatne)
Źródło: (fot. mat.prywatne)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3ndv6b

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3ndv6b

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ndv6b
d3ndv6b