Trwa ładowanie...

„Mam talent!” znów rusza w Polskę!

„Mam talent!” znów rusza w Polskę!Źródło: TVN
d24hsge
d24hsge

Już w ten weekend ekipa „Mam talent!” ponownie wyrusza w Polskę w poszukiwaniu talentów. Trzeci sezon show na antenie TVN wprawdzie dopiero jesienią, ale przejechanie całej Polski i przesłuchanie przyszłych gwiazd, wymaga czasu. Pierwsi swoją szansę dostaną mieszkańcy Śląska.

„Mam talent!” to marka sama w sobie. Program, który zdobył już dwie Tele Kamery, to absolutnie najpopularniejsze show w polskiej telewizji. Jurorzy i prowadzący budzą emocje, rozśmieszają i… wkurzają. Uczestnicy niezmiennie nas wzruszają i bawią. Fantastyczne tempo, energia i rozmach. „Mam talent!” znów będzie zadziwiać, trzeba tylko odnaleźć takie perełki jak Marcin Wyrostek, Melkart Ball czy Audiofeels.

Ruszamy w Polskę! Oto harmonogram precastingów:
10 i 11 kwietnia – Zabrze (Dom Muzyki i Tańca)
17 kwietnia – Wrocław (Teatr Lalek)
24 kwietnia – Poznań (Kino Apollo)
10 maja – Gdańsk (Filharmonia Gdańska)
15 i 16 maja – Warszawa (Pałac Prymasowski)
21 maja – Szczecin (Dom Kultury „Słowianin”)
23 maja – Białystok (Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury)
25 maja – Lublin (Hotel Europa)

Na początku czerwca ruszy etap castingów w teatrach. Wtedy razem z jurorami – Małgorzatą Foremniak, Agnieszką Chylińską i Kuba Wojewódzkim oraz prowadzącymi – Marcinem Prokopem i Szymonem Hołownią, odwiedzimy pięć miast – Katowice, Wrocław, Gdańsk, Poznań i Warszawę. Tam groźne jury przesłucha uczestników, którzy po precastingach zakwalifikowali się do drugiego etapu. Wybrane talenty, przed wymarzonym finałem, będą musiały się jeszcze zmierzyć z trzecim etapem – zamkniętymi obradami jury. A potem już tylko żywa widownia w studio i miliony przed telewizorami.

d24hsge
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24hsge