Rozrywka"Mam Talent" znika z anteny. "Musimy przystosować się do nowej sytuacji"

"Mam Talent" znika z anteny. "Musimy przystosować się do nowej sytuacji"

"Mam Talent" znika z anteny. "Musimy przystosować się do nowej sytuacji"
Źródło zdjęć: © ONS

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fani "Mam Talent" z pewnością będą zawiedzeni. Stacja TVN podjęła decyzję o przesunięciu castingów do show na 2021 r.

W związku z pandemią koronawirusa TVN podjął kolejne kroki. Już wiadomo, że w jesiennej ramówce na pewno nastąpią jakieś zmiany. Jedną z nich jest m.in. usunięcie programu "Mam Talent", w którym brali udział Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak.

To dość trudny czas dla artystów, ponieważ pozabwieni są też innych form zarobków takich jak koncerty, czy praca w teatrze. "Mam Talent" emitowany był od 2008 r. co sezon. Jak informuje "Fakt", w tym roku widzowie nie będą mogli śledzić poczynań uczestników walczących o zwycięstwo w show.

Castingi do jesiennej edycji miały odbyć się wiosną i latem, ale z oczywistych powodów nie jest to możliwe.

- Choć castingi do jesiennej edycji planowaliśmy tradycyjnie na wiosnę i lato, musimy przystosować się do nowej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie. W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji. Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres. Mamy nadzieję, że ekipa "Mam talent!" będzie mogła spotkać się z wielomilionową widownią TVN w przyszłym roku – powiedziała tabloidowi Joanna Górska z PR-u TVN.

Wszystkie edycje prowadzili w duecie Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Ten drugi poinformował pod koniec 2019 r., że odchodzi z show, a chwilę później dowiedzieliśmy się, że zamierza startować w wyborach prezydenckich.

"Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna" - pisał wówczas na Facebooku Szymon Hołownia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także