Trwa ładowanie...
d27phnt

"Mam talent!": Znamy kolejnych finalistów. Małgorzata Foremniak miała trudny wybór

Poznaliśmy kolejnych uczestników wielkiego finału show "Mam talent!". Z drugiego półfinału przeszły dwie osoby. Widzowie głosami wybrali jednego finalistę, a jurorzy drugiego sposród pozostałych, którzy mieli najwięcej głosów. Małgorzata Foremniak miała głos decydujący.
Share
"Mam talent!" jest w polskiej telewizji ponad 10 lat
"Mam talent!" jest w polskiej telewizji ponad 10 latŹródło: East News
d27phnt

Za nami drugi półfinał programu TVN "Mam talent!", z którego przeszło dwóch uczestników. Głosami widzów w wielkim finale znalazł się Artur Cichuta, akrobata. Pozostało zatem jedno wolne miejsce.

Wiedzieliśmy już, że z programem pożegnali się Swing Completo, Axel Drop, Hybrids Crew, Screamo- Trickz i Dominika Turek-Dmitriev. W grze zostali Jan Szynal i Natalia z Galistyna Art Group.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

Agustin Egurrola postawił na Natalię. Stwierdził, że zmusza go do myślenia. Agnieszka Chylińska wybrała Jana. Mieliśmy remis i Małgorzata Foremniak musiała to rozstrzygnąć. Wybrała Jana i to on znalazł się w wielkim finale "Mam talent!".

d27phnt

Artur Cichuta jest trenerem gimnastyki sportowej. Egurrola nie ukrywa, że jest jego faworytem. Z koeli Jan Szynal to nastolatek grający na pianinie. Do tego śpiewa. W półfinale zaśpiewał swoją autorską piosenkę. Ze względu na jego wrażliwość pojawiają się porównania do Korteza i Dawida Podsiadły.

d27phnt

Podziel się opinią

Share
d27phnt
d27phnt