Trwa ładowanie...
d1o5ccy

"Mam talent" odwołane. Foremniak i Chylińska stracą sporą sumę

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, co bardzo negatywnie odbija się na domowych budżetach gwiazd. W tym roku nie będzie kolejnej edycji "Mam talent". Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak mają czego żałować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Foremniak i Chylińska są w "Mam talent" od początku
Foremniak i Chylińska są w "Mam talent" od początku (ONS.pl)
d1o5ccy

Jesienna ramówka TVN-u będzie uboższa o popularny talent show, który przyciąga widzów od 2008 r. Właśnie teraz zaczynałyby się castingi do trzynastej edycji, niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcji, utalentowanych Polaków i jurorów. Dla gwiazd oceniających występy na scenie każda edycja była sporym zastrzykiem gotówki.

Obejrzyj: najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Jak podaje "Super Express", udział w "Mam talent" dla Małgorzaty Foremniak oznaczał wypłatę w wysokości 200 tys. zł. Agnieszka Chylińska zarabiała na jednej edycji jeszcze więcej, bo aż 325 tys. zł. Niestety w tym roku zostały na lodzie.

d1o5ccy

Nie wiadomo, jakie kwoty pojawiłyby się na umowach jurorek w trzynastej edycji. Ale można założyć, że TVN zadbałby o weteranki "Mam talent". W końcu to właśnie Formeniak i Chylińska są w programie od samego początku, czyli od 2008 r. Od szóstej edycji dzielą stół z Agustinem Egurrolą, wcześniej zasiadał tam Robert Kozyra (dwie edycje), a w oryginalnym składzie jurorów, który przetrwał trzy lata, był Kuba Wojewódzki.

Przypomnijmy, że z powodu koronawirusa Chylińska musiała odwołać serię koncertów. Foremniak straciła role w teatrze, choć od 18 maja aktorzy mogą już wracać na plan i do prób na scenie. Gwiazda "Mam talent" ostatnio grała w filmie "Jak poślubić milionera?" i serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki".

d1o5ccy

Podziel się opinią

Share

d1o5ccy

d1o5ccy