Trwa ładowanie...
d2epgy8

"Mam talent": za nami finał 9. edycji. Kto wygrał?

Niewiele osób spodziewało się takiego wyniku!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mam talent
Mam talent (Instagram.com)
d2epgy8

Podczas finałowego odcinka zmierzyli się ze sobą najbardziej utalentowani uczestnicy show. Widzowie zobaczyli występy 10 wyjątkowych półfinalistów. Rywalizowali ze sobą Just Edi Show, Acrodreams, Jakub Herfort, Aleksandra Bednarz, Daria Kowolik, Marcelka Joo i Robert, Wolf Gang, Lasio Companija, Kapela Ciupaga i NBDS Team.

Ostatecznie zwyciężył Jakub Herfort, utalentowany wokalista wyróżniający się niezwykłym głosem. Niecodzienny był również repertuar, dzięki któremu udało mu się pokonać konkurencję. Jakub na scenie wykonał bowiem piosenkę "Delilah" Toma Jonesa.

Spytany o ten wybór w "Dzień dobry TVN", powiedział: - Niezależnie jaki utwór wybierzemy, to trzeba go wykonać na 100 procent. Albo widownia kogoś pokocha albo nie. Chłopak wygrał 300 tysięcy złotych. Jego plany na przyszłość? Studia w Poznaniu. Oczywiście wokalne. Herfort jest uzdolniony muzycznie - nie tylko śpiewa, ale i gra na bębnach. Dzięki wygranej będzie mógł dalej rozwijać się i doskonalić.

d2epgy8

Chłopak śpiewa od lat - najpierw w kościelnym chórze, później w domu kultury. Hobby zmieniło się w profesję dwa lata temu. Jakub miał wówczas 17 lat. Czy uda mu się odnieść sukces w polskim show-biznesie?
Zobacz: Mam talent!

Za kogo wy trzymaliście kciuki?

d2epgy8

Podziel się opinią

Share
d2epgy8
d2epgy8