Trwa ładowanie...

"Mam Talent": Samokrytyczne wyznanie Kozyry!

"Mam Talent": Samokrytyczne wyznanie Kozyry!Źródło: AKPA
d3sqcoa
d3sqcoa

[

]( http://www.fakt.pl )
Dotychczas znany był jako poważny dziennikarz, znawca polskiego rynku muzycznego i szef jednej z największych rozgłośni radiowych. Ale Robert Kozyra (43 l.) nie boi się nowych wyzwań, dlatego z chęcią przyjął rolę jurora w show "Mam Talent" i w serialu "Czas honoru". Zapewnia jednak, że aktorstwo to dla niego tylko zabawa.

– Nie mam złudzeń. Wiem że jestem drewnianym aktorem. Ale dobrze leży na mnie mundur – mówi w rozmowie z Faktem Kozyra, który w serialu TVP 2 wciela się w postać Ludwiga Fischera, nazistowskiego gubernatora Warszawy.

d3sqcoa

– Gram zdecydowanie czarny charakter, a z racji tego, że mój bohater jest postacią historyczną, to nie ma mowy o tym, żebym starał się ją wybielić. Postać jest świetnie napisana, z jednej strony jestem bezwzględnym mordercą, a z drugiej podporządkowanym mamusi synkiem – tłumaczy aktor-amator.

Praca na planie uświadomiła nowemu jurorowi „Mam Talent”, że aktorstwo to ciężki kawałek chleba. – Najtrudniejsze jest dla mnie przejście z jednych emocji w skrajnie inne. Jeśli w jednej scenie mam być i miły, i okrutny, to jest to dla mnie pewien problem. Na szczęście gram ze świetnymi aktorami, którzy bardzo mi w tym pomagają – mówi Robert, któremu na planie partnerują między innymi Jan Wieczorkowski (38 l.) i Piotr Adamczyk (39 l.).

A wszyscy krytycy roli Kozyry powinni wiedzieć, że praca aktora to jedynie poboczny epizod w jego życiu. – Nie traktuję poważnie aktorstwa. Jest to dla mnie jedynie zabawa – zapewnia pan Robert.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Prezenter TVP będzie się lansował na... kundelku!

d3sqcoa

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d3sqcoa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sqcoa