Trwa ładowanie...

Mam talent: Robert Kozyra z powodzeniem zastąpił Wojewódzkiego

Mam talent: Robert Kozyra z powodzeniem zastąpił WojewódzkiegoŹródło: AKPA
d22qnp0
d22qnp0

Po finale czwartej edycji programu "Mam talent" dyrektor programowy stacji TVN- Edward Miszczak-przyznał, że obsadzenie Roberta Kozyry w roli jurora było słuszną decyzją, a nowy sędzia bardzo dobrze wypełnił pustkę po Kubie Wojewódzkim.

Czwarta edycja programu "Mam talent" była sędziowskim debiutem Roberta Kozyry kojarzonego dotychczas bardziej z radiem niż telewizją. Zadanie, które stało przed dziennikarzem było o tyle trudniejsze, że miał zastąpić na tym miejscu Kubę Wojewódzkiego.

Zarówno producenci programu jak i widzowie czekali na efekty tego eksperymentu od pierwszego odcinka i w większości zostali pozytywnie zaskoczeni. Jak wyznaje w tygodniku "Party" Edward Miszczak, stacja jest zadowolona ze współpracy z Kozyrą: Robert został wrzucony na głęboką wodę. Zajął miejsce doświadczonego i znanego jurora. Miał trudne zadanie! [...] Jestem z tego zadowolony i nie znam osoby z ekipy, która by go nie lubiła.

W samych superlatywach o nowym jurorze wypowiada się również producentka programu Katarzyna Szałańska:Robert zupełnie nas zaskoczył. Robił rzeczy, których nigdy się po nim nie spodziewaliśmy! To spontaniczność Roberta sprawiła, że pozostałe jurorki też zaczęły wychodzić na scenę i występować z uczestnikami. Tego jeszcze u nas nie było!.

d22qnp0

A co o udziale w programie "Mam talent" mówi główny zainteresowany? - TVN to świetna stacja. Być może jeszcze coś razem zrobimy- zdradza lakonicznie Kozyra

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d22qnp0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22qnp0