Talent ShowMam talent: Robert Kozyra chwali się swoim luksusowym życiem!

Mam talent: Robert Kozyra chwali się swoim luksusowym życiem!

Mam talent: Robert Kozyra chwali się swoim luksusowym życiem!
Źródło zdjęć: © AKPA

13.03.2012 14:08, aktual.: 25.11.2013 13:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

*Robert Kozyra słynie z zamiłowania do luksusu i wysokich wymagań wobec swoich współpracowników. Juror "Mam talent" zawsze wygląda jak z okładki żurnala, ale nie ma się co dziwić - wygląd zewnętrzny jest dla niego bardzo istotny. Jednak nie wiedzieliśmy, że aż tak pyszni się pieniędzmi i wydawaniem ich na ekstrawaganckie rzeczy.*

W ostatnim wydaniu magazynu "Sukces", Robert Kozyra opowiedział o swoim wystawnym życiu i podejściu do pracy. Juror "Mam talent" zaczął się nam jawić, jako bezkompromisowa osoba mająca wysokie wymagania wobec współpracowników i wyglądu zewnętrznego.

- Gdy się ma długie doświadczenie w pracy z ludźmi, to po tym, jak ktoś ściska wyciągniętą na powitanie dłoń, można powiedzieć, kim jest. Ja w swoim życiu przyjąłem do pracy i zwolniłem z tysiąc osób - powiedział w wywiadzie Kozyra.

Jednak na tym nie koniec jest opowieści o cudownym życiu bajecznie bogatego człowieka.

- Prosiłem kilkakrotnie, by Prada zrobiła coś wyłącznie dla mnie według moich sugestii. Najpierw odmawiano mi, tłumacząc, że to niemożliwe, bo ingeruję w markę. W końcu zgodzono się. Na przykład ostatnio Prada zaadaptowała dla mnie swój klasyczny wzór torby, robiąc specjalnie dla mnie wersję w kolorze bakłażanowym. Torba wyszła tak fajnie, że być może zostanie włączona do kolekcji Prady na całym świecie - chwalił się juror "Mam talent".

Robert Kozyra nigdy nie ukrywał miłości do drogich rzeczy, ale tym razem chyba trochę przesadził. Z rozmowy z miesięcznikiem "Sukces" wyłania się obraz człowieka, dla którego ważniejsze jest "mieć" niż "być".

Obraz
© (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także