Trwa ładowanie...

"Mam talent": Prokop o sobie - jestem tańczący inaczej

Share
"Mam talent": Prokop o sobie - jestem tańczący inaczej
Źródło: AKPA
dqut7vb

Marcin Prokop, największa część duetu prowadzących ”Mam talent!” wyjawia prawdę o swoich tanecznych zdolnościach. Jak się okazuje, dziennikarz choć lubi taniec, ma z nim prawdziwie traumatyczne wspomnienia.

W rozmowie z dziennikarką TVN, popularny prezenter zdradza, że widzowie nie będą mieć szansy ogladać go na parkiecie. Choć za kulisami programu ”Mam talent!”, Prokop nie raz pokazał swoje taneczne umiejętności, to nie planuje udziału w ”Tańcu z gwiazdami”. Jak wyznał, miał już takie propozycje i zdecydowanie je odrzucał. Jak jest tego powód?
- Jestem tańczący inaczej - otwarcie stwierdza Marcin. - Jeśli miałbym być mięsem armatnim dla widzów programu, czy jakąś groteskową ciekawostką zoologiczną, która rusza śmiesznie we wszystkie strony odnóżami, to raczej wolę tej roli nie spełniać. Tancerz ze mnie żaden - z powagą wyznaje dziennikarz.

dqut7vb

Jednak poza niską oceną swoich tanecznych zdolności, prezenter ma jeszcze jeden powód, który hamuje jego taneczne zapędy. Delikatnie mówiąc, Prokop nie ma najlepszych doświadczeń na parkiecie:
- Pamiętam, że kiedyś największy sukces taneczny na parkiecie - w cudzysłowie - to było złamanie nosa partnerce kolegi, który tańczył w parze obok - wyznał dziennikarce Marcin.

Jak doszło do tego przykrego wydarzenia?
- Rozjuszony głośną muzyką postanowiłem jednak wykonać kilka kocich ruchów, no i skończyło się tak, że jedno z moich odnóży trafiło w twarz biednej dziewczyny - przyznał Prokop.

Rzeczywiście, taniec z Marcinem Prokopem może się okazać wyjątkowo ryzykowny, z takim doświadczeniem dziennikarz potrzebowałby wyjątkowo odważnej partnerki.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

dqut7vb

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dqut7vb

Podziel się opinią

Share
dqut7vb
dqut7vb