Trwa ładowanie...
mam talent
01-10-2019 12:39

"Mam talent!": Polak dostał "złoty przycisk" w Norwegii. "W życiu nie miałem takiego stresu"

Krzysztof "Frytt" Frymarkiewicz wziął udział w norweskiej edycji programu "Mam talent!". Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem jego występu i dali mu "złoty przycisk" i będzie w półfinale.

"Mam talent!": Polak dostał "złoty przycisk" w Norwegii. "W życiu nie miałem takiego stresu"Źródło: Instagram.com
d2jsq49
d2jsq49

Krzysztof "Frytt" Frymarkiewicz mieszka w Norwegii od 10 lat. W tamtejszej wersji programu "Mam talent!" wystąpił z hip-hopową piosenką "Życie jest piękne", w której użył polsko-norweskich rymów.

Swoim wykonaniem zrobił piorunujące wrażenie na jurorach programu. Wcisnęli słynny "złoty przycisk", który daje z automatu miejsce w półfinale show. - Pierwszy raz w życiu spróbowałem swoich sił, aby połączyć dwa języki tak, aby kawałek miał takie samo znaczenie i powiem szczerze, że tworzyłem ten numer z wielką przyjemnością. Jeszcze w życiu nie miałem takiego stresu mimo tego, że nie raz występowałem przed publiką - mówił.

- My, Polacy, jesteśmy największą grupą imigrantów w Norwegii, co czasem okazuje się problematyczne, bo ludzie bywają samotni, mieszkają sami, wielu ma rodziny w Polsce. Życie za granicą nie jest usłane różami, to nie jest raj. Ludzie często wysyłają mi prywatne wiadomości, że moja muzyka pomogła im przeżyć trudne momenty - dodał.

d2jsq49

Jego występ w norweskim "Mam talent!" można zobaczyć, klikając TUTAJ.

d2jsq49
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jsq49