Trwa ładowanie...

"Mam talent": Kolejny casting do programu! Jurorzy w szampańskich humorach

Share
"Mam talent": Kolejny casting do programu! Jurorzy w szampańskich humorach
Źródło: mwmedia.pl
d2jat5q

Kolejny casting do "Mam talent" za nami. Tym razem ekipa programu zawitała do Warszawy, gdzie kolejny raz poszukiwała ludzi nieprzeciętnie uzdolnionych. Po minach jurorów show widać, że na przesłuchaniach świetnie się bawili. Było tak wesoło, czy może rozbawili ich uczestnicy?

Casting w Warszawie był ostatnim w piątej edycji, czyli jurorzy mają już wybranych najlepszych uczestników, których poznamy niebawem, czyli jesienią tego roku.
Na przesłuchaniach wszyscy jurorzy tryskali dobrym humorem. Marcin Prokop jak zwykle skupiał na sobie całą uwagę, choć i jurorzy pokazali się od najlepszej strony.

Naszą uwagę zwróciła Małgorzata Foremniak, która rewelacyjnie wyglądała w wyszczuplającej sukience.
Agnieszka Chylińska postawiła na sportowy i niewymagający zestaw, natomiast Robert Kozyra jak zawsze prezentował się jak z żurnala.

d2jat5q

Kto zrobił na was najlepsze wrażenie?

(fot. mwmedia.pl)
Źródło: (fot. mwmedia.pl)
(fot. mwmedia.pl)
Źródło: (fot. mwmedia.pl)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2jat5q

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2jat5q

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jat5q
d2jat5q