Trwa ładowanie...

"Mam talent": Hołownia wystąpi w programie? Imponujące honorarium ma go przekonać

"Mam talent": Hołownia wystąpi w programie? Imponujące honorarium ma go przekonaćŹródło: AKPA
dkg5x4k

Wbrew medialnym spekulacjom Szymon Hołownia najprawdopodobniej pojawi się u boku Marcina Prokopa w kolejnej edycji programu ”Mam talent!”. Prezenter jest w trakcie zaciętych negocjacji ze stacją TVN, które toczą się o bardzo wysoką stawkę - 200 tys. złotych.

Właśnie takiej wysokości honorarium za dalszy udział w programie, którego 5. edycja już jesienią, zażądał Szymon Hołownia od producentów show. Taką informację podał dziennik "Super Express", który powołuje się na osobę pracującą w stacji TVN.

Jak donosi informator gazety, kwestia pieniędzy jest głównym przedmiotem negocjacji:
- Cały czas prowadzone są rozmowy i negocjacje.Tym razem poszło o to, że Hołownia chce mieć pensję taką samą jak Prokop. I najpewniej ją dostanie - zdradziło tabloidowi źródło.

dkg5x4k

Najwidoczniej Szymon Hołownia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wartościowy dla producentów ”Mam talent!” jest jego duet z drugim prowadzącym - Marcinem Prokopem, który zyskał sympatię widzów w czasie czterech minionych edycji.

Choć Szymon Hołownia jest w tym tandemie wyraźnie mniejszą połówką, nie zamierza z tego powodu mniej zarabiać. W końcu to m.in. w sprawdzonym zespole konferansjerów tkwi sukces tego programu.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dkg5x4k

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dkg5x4k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkg5x4k