Trwa ładowanie...
d28175o

"Mam talent!": Castingi w Gdańsku. Pojawi się dziewczyna malująca światło

Castingi do programu "Mam talent!" dotarły do Gdańska. W Trójmieście jurorom zaprezentowali się m.in. Ukrainka malująca światło i na zasłonach, tancerze pole dance, tancerz zumby, iluzjonista, akrobaci i wiele innych wyjątkowych osób.
Share
"Mam talent!" Jest w polskiej telewizji ponad 10 lat
"Mam talent!" Jest w polskiej telewizji ponad 10 latŹródło: East News
d28175o

Kolejnym punktem na mapie tegorocznej edycji programu "Mam talent!" jest Gdańsk. W Trójmieście Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurrola poznali kolejnych wyjątkowych ludzi o niezwykłych zdolnościach. Najbardziej mogła ich urzec historia Natalii z Ukrainy, która maluje na zasłonach.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother": Mama Mateusza odwiedziła dom Wielkiego Brata

Natalii już za młodu malowała po zasłonach w rodzinnym domu. Co ciekawe, rodzice nie krzyczeli na nią za to. Dostrzegli w niej potencjał na artystkę i kibicowali jej w rozwijaniu pasji. Są pełni podziwu dla tak nietypowego zajęcia. Ponadto Natalii od 5 lat maluje światło. Kiedy po raz pierwszy wzięła do rąk pędzel świetlny i zaczęła go używać, nie chciała uwierzyć, że to jest możliwe. Obecnie pracuje w Galistyna Art Group, które założyła Tatiana Galistyna, malarka piaskiem z poprzednich edycji "Mam talent!".

Przed widzami pokażą się też m.in. tancerz zumby Roman Swinarski, specjalizujący się w pole dance High Life Squad, kontortjonista Łukasz Fraś, iluzjonista Bartosz Szubert, akrobaci powietrzni, zespoły muzyczne i wokaliści. Szykuje się show pełne niesamowitych wrażeń.

Premiera odcinka "Mam talent!" z castingów w Gdańsku w sobotę 5 października o godz. 20:00 na antenie TVN.

d28175o

Podziel się opinią

Share
d28175o
d28175o