Mam talent: Agnieszka Chylińska kwitnie w ciąży
Agnieszka Chylińska ma już spory brzuszek, którym chwali się nie tylko kolegom z jury, ale i szerokiej publiczności. Kolejna ciąża nie przeszkadza artystce w rozwijaniu kariery, wręcz przeciwnie - gwiazda programu "Mam talent" rozwija się jak nigdy dotąd! Widoczna na pierwszy rzut oka i ucha przemiana z nieokrzesanej buntowniczki w spokojniejszą, ale wciąż barwną jurorkę, służy Chilińskiej. Piosenkarka wciąż nas zaskakuje nie tylko swoim nowym, łagodnym obliczem, ale i kolejnymi talentami. Jej debiutancka książka dla dzieci już jest czytana w szkołach!
Macierzyństwo nie przeszkadza jej w karierze
KŻ/MM
Debiut literacki Agnieszki Chylińskiej! Sprawdź! * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku
Jej metamorfoza to "naturalna kolej rzeczy"
Wyrazista zmiana wizerunku piosenkarki nie przestaje zadziwiać zwłaszcza tych, którzy pamiętają gwiazdę z ostrych występów na scenie i wielu kontrowersyjnych wypowiedzi.
Dziś tamta "stara" Chylińska to już przeszłość. Jak wyjaśnia sama zainteresowana, jej metamorfoza to naturalna kolej rzeczy:
- Jest bunt, wariujemy, a potem pojawiają się dzieci i pojawia się cholerna tęsknota za dzieciństwem, które gdzieś tam spieprzyło, bo tak się buntowaliśmy, bo chcieliśmy tej konfrontacji z rodzicami - wyznała gwiazda w weekendowym wydaniu Dzień dobry TVN.
Debiut literacki Agnieszki Chylińskiej! Sprawdź! * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku
Już myśli o czwartym dziecku!
Chylińska, która ostatnimi czasy stała się wyrozumiałą jurorką, komentując uczestników talent show często wspomina o dzieciach, mężu i teściowej. Podobnie było podczas wizyty w śniadaniowym programie TVN, gdzie zdradziła najbardziej osobiste plany na przyszłość.
Jak się okazuje, macierzyństwo bardzo spodobało się piosenkarce. Gwiazda, która niebawem doczeka się trzeciego dziecka, zdradziła, że już myśli o kolejnym!
- Za chwilę na świat przyjdzie Krysia i Agnieszka powiedziała, że chciałaby mieć jeszcze jednego syna. Także Rysio, Esterka, Krysia i Krzyś - stwierdziła gospodyni programu Kinga Rusin. Na co Chylińska jednoznacznie zareagowała:
- Oczywiście, jak dam radę...
Debiut literacki Agnieszki Chylińskiej! Sprawdź! * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku
Agnieszka Chylińska: odkryła w sobie literacki talent
To, jak gwiazda fenomenalnie odnalazła się w nowej, macierzyńskiej roli przysporzyło jej sympatii i uznania fanów. Jak wyznała, "od siedmiu lat to dzieciaki są jej największym żywiołem i nie da się od tego uciec".
Efektem tej pasji jest jej debiutancka książka "Zezia i Giler", która jest zabawną opowieścią o tytułowym rodzeństwie. Inspiracją do napisania książki były nie tylko jej macierzyńskie doświadczenia, ale i wspomnienia z dzieciństwa.
Debiut literacki Agnieszki Chylińskiej! Sprawdź! * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku
Jej książka będzie szkolną lekturą?
Literacki debiut Chylińskiej już wzbudził uznanie największych krytyków, czyli dzieci.
Jak wyznała na antenie autorka, jej książka była nawet czytana na zajęciach z języka polskiego!
-Poszłam do ginekologa i dałam książkę jego córce. Ona poszła z nią do szkoły i nauczycielka od polskiego powiedziała, "że będą z niej zajęcia"- wybuchnęła śmiechem piosenkarka, komentując przy tym żartobliwe: "świat się kończy"!
Taki obrót sprawy rzeczywiście może bawić, zwłaszcza gdy pamięta się kontrowersyjną dedykację Chylińskiej do nauczycielskiej kadry wygłoszoną przed laty.
KŻ/MM
Debiut literacki Agnieszki Chylińskiej! Sprawdź! * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku