Trwa ładowanie...

Malitowski o nowej jurorce "Got to dance": "Wyrywa ją do tańca tak jak mnie"

Share
Malitowski o nowej jurorce "Got to dance": "Wyrywa ją do tańca tak jak mnie"Źródło: polsat
d2u2zrx

Michał Malitowski nie kryje fascynacji nową koleżanka z jury, która zastąpiła Krystynę Mazurównę. Zapytany o nową jurorkę - Anię Youyę Jujkę - odpowiada: "dla mnie bomba!

- Kiedy naszej wymagającej Krystynie coś się bardzo podobało, mówiła, że to nowoczesne, git i bomba! I tak Krystyna wykrakała Jujkę... - śmieje się juror.

- Jujka jest na bieżąco, jeśli idzie o trendy taneczne, jest sprawiedliwa i życzliwa wobec uczestników. Ania mocno angażuje się emocjonalnie w występy uczestników programu, dlatego niejednokrotnie starałem się ją sprowokować, do jeszcze większej walki o moją zieloną gwiazdkę. Lubię jej temperament i to jak unosi swój niepowtarzalny głos. Uważam, że fantastycznie uzupełnia nasz skład jurorski i bardzo szybko się w nim odnalazła. I wyrywa ją do tańca na scenę tak samo jak mnie. Nie no, dla mnie bomba! - stwierdził Malitowski.

d2u2zrx

Czy widzowie przyjmą Jujkę równie przychylnie? Tego dowiemy się niebawem. Michał Malitowski jest jednak przekonany, że nowy skład jury, to... "najlepsze jury w Polandzie".

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2u2zrx

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2u2zrx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u2zrx
d2u2zrx