Trwa ładowanie...

Małgosia z "Rolnik szuka żony 4" w ogniu krytyki. Fanki wytykają jej nienaturalny wygląd

Pierwszego dnia Świąt TVP wyemitowała specjalne wydanie programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska do udziału w odcinku zaprosiła kilka par. Jedną z nich była Małgorzata i Paweł. Niestety ulubienica widzów padła ofiarą krytyki internautów. O co poszło?

Share
Małgosia z "Rolnik szuka żony 4" w ogniu krytyki. Fanki wytykają jej nienaturalny wygląd
Źródło: Facebook.com
d3jebx6

Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony 4" szybko stali się ulubieńcami widzów. Obydwoje wyróżniali się na tle pozostałych uczestników. Fanki Gosi często zachwycały się jej kreacjami oraz zgrabną sylwetką. Niestety jej uroda nie wszystkim przypadła do gustu. Podczas świątecznego wydania programu zaproszone pary wyglądały zgoła inaczej niż podczas rywalizacji w show TVP. Małgosia miała nową fryzurę i intensywnie czerwone usta. Nie spodobało się to jej fanom, którzy wyrazili swoje niezadowolenie.

Na oficjalnym facebookowym profilu programu pod zdjęciem Gosi i Pawła, na którym są nieucharakteryzowani, rozpętała się emocjonalna dyskusja.

Internauci wytykali jej głównie źle dobraną szminkę, która wpływała na jej niekorzystny wygląd.

d3jebx6

"Pani Małgosiu spokojniejszy kolor pomadki, bo w czerwieni okropnie pani wygląda" - napisała jedna z fanek. "W odcinku okropnie wyglądała. W rozpuszczonych włosach, tak na luzie, lepiej" - wtórowała jej kolejna osoba. Pojawiły się też nieco ostrzejsze komentarze. "Makijaż miała do d... I ta fryzura" - grzmiał jeden z internautów.

Na szczęście Gosia ma też wiernych fanów, którzy stanęli w jej obronie.

"Ale wredne krowy. Gośka to piękna kobieta i zawsze pięknie wygląda w oborze i sukni. Fajna para widać ze się kochają” - napisała jedna osoba. Kolejna dała przytyk hejterom, zarzucając im, że bezpodstawnie krytykują Małgorzatę. "Idźcie wszystkie doskonałe lalunie do tv i pokażcie jakie jesteście doskonałe i zrobione na cacy".

Pojawiły się też głosy rozsądku, które dały Gosi lekki przytyk.

d3jebx6

"Może wygląd rzeczywiście nie jest najważniejszy, ale jednak odpowiednie uczesanie i makijaż mogą pomóc. Małgosia powinna unikać takiego uczesania (...) Może nie zależy jej na naszej opinii, ale przecież nawet największe gwiazdy konsultują swój wizerunek ze specjalistami" - dodał jeden z fanów programu.

d3jebx6

Podziel się opinią

Share
d3jebx6
d3jebx6