Trwa ładowanie...

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie. Widać ciążowy brzuszek

Kolejny sukces flagowego programu TVP. Rolniczka, która zgłosiła się do programu, na stałe związała się ze swoim kandydatem, Pawłem. Aktualnie spodziewają się dziecka i szykują ślub.

Share
Małgorzata z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie. Widać ciążowy brzuszek
Źródło: Facebook.com
d30qm0n

W telewizji trwa kolejna edycja "Rolnika", a uczestnicy poprzednich edycji układają sobie życie. Małgorzata i Paweł, którzy poznali się w programie postanowili pielęgnować więź, która rozpoczęła się na oczach telewidzów.

Do pewnego momentu Małgorzata, choć jest aktywna w mediach społecznościowych, nie była wylewna jeżeli chodzi o życie prywatne. W końcu opublikowała obszerny post o przygotowaniach do ślubu, natomiast w pierwszym odcinku piątej edycji "Rolnik szuka zony" widzowie usłyszeli, że razem z Pawłem spodziewają się dziecka.

"Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy: nasz ślub i wesele już niebawem!"

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

Małgorzata opublikowała na swoim profilu zdjęcie w długiej, zwiewnej sukience. Choć stylizacja jest luźna, widać ciążowe krągłości. Cieszymy się, że kolejna para wchodzi w nowy etap w życiu. I gratulujemy.

Takie historie są potwierdzeniem tego, że "Rolnik" ma sens! "Tak, po zakończeniu programu wszystko poukładalo nam się jak klocki Lego. "Rolnik szuka żony" spełnił nasze marzenia - to już chyba magia tego programu!" - pisała uczestniczka produkcji TVP.

d30qm0n

Podziel się opinią

Share
d30qm0n
d30qm0n