Trwa ładowanie...

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wyglądała rok temu [ZDJĘCIA]

Wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony", niestety nie znalazła tam miłości swojego życia. Teraz na swoim instagramowym profilu pokazała, jak wyglądała kiedyś. Spore zaskoczenie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wyglądała rok temu [ZDJĘCIA]Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1catvr
d1catvr

Małgorzata wzięła udział w show TVP i starała się o względy Jana - najstarszego farmera piątej edycji "Rolnik szuka żony". Od samego początku nie ukrywała tego, że rolnik ją zauroczył. Tak zawzięcie walczyła o uznanie mężczyzny, że dwie pozostałe kandydatki postanowiły dobrowolnie opuścić program i dać szansę parze.

Na randkach "Małgoni" i Jana nie brakowało czułości. Razem zastanawiali się nad przyszłością. Niestety - nie wyszło. Para rozstała się, a Jan oficjalnie zerwał z uczestniczką poczas finału. Wszyscy nie dowierzali w to, co się dzieje. Nawet sama Małgorzata była lekko w szoku.

"Na finale byłam zażenowana i zniesmaczona tym, co Jan opowiadał przed kamerami. Nie docierało to do mnie. Do tej pory jestem w szoku. Nie utrzymuję już z nim kontaktu" - pisała na Instagramie uczestniczka "Rolnik szuka żony".

d1catvr

"Małgonia", bo tak pieszczotliwie mówił na nią Jan, postanowiła pochwalić się zdumiewającą metamorfozą. Widać, że lubi eksperymentować z fryzurą.

Pierwsza fotografia jest aktualna, na drugiej wróciła do romantycznych chwil z randki w górach. Natomiast trzecia fotka została wykonana rok temu i robi największe wrażenie - długie włosy zupełnie odmieniły bohaterkę "Rolnika".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1catvr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1catvr