Małgorzata Tomaszewska w żałobie. "Nie byliśmy na to przygotowani"

Małgorzata Tomaszewska jest zdruzgotana śmiercią oświetleniowca "Pytania na śniadanie"
Małgorzata Tomaszewska jest zdruzgotana śmiercią oświetleniowca "Pytania na śniadanie"
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. MOS

08.04.2022 14:49, aktual.: 08.04.2022 16:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezenterka "Pytania na śniadanie" jest zrozpaczona śmiercią oświetleniowca programu. Małgorzata Tomaszewska postanowiła pożegnać go osobistym wspomnieniem.

Ekipa programu TVP "Pytanie na śniadanie" przeżywa trudne chwile. Właśnie stracili jednego ze swoich kolegów - zmarł oświetleniowiec Marek Kaczorek. Miał 65 lat.

- Mareczku zawsze będziesz naszym światłem. Zawsze będziemy mieli ciebie głęboko w naszych sercach - mówiła wyraźnie poruszona Katarzyna Cichopek pod koniec czwartkowego wydania "Pnś".

Mężczyzna ciężko chorował, ale nikt z jego współpracowników nie spodziewał się, że nagle odejdzie.

- Nie byliśmy na to przygotowani. Marka nie było jakiś czas na planie. Natomiast myśleliśmy, że może są to jakieś problemy zdrowotne, ale nie sądziliśmy, że tak poważne - przyznała w rozmowie z Plejadą Małgorzata Tomaszewska.

Choć widzowie śniadaniówki TVP nie zdawali sobie sprawy, jak znaczącą rolę pełnił zmarły, ludziom z nim pracujących będzie go szczególnie brakować.

- Marek był jedyną osobą, która potrafiła sprawić, że wszyscy się stawiali, kiedy organizował jakąś imprezę, zapraszał gdziekolwiek ludzi. To były spotkania towarzyskie. To było niesamowite, jak on potrafił nas wszystkich połączyć. Tego będzie nam brakowało. Już drugiej takiej osoby nie będzie - twierdzi zrozpaczona prezenterka.

Małgorzata Tomaszewska zamieściła też na InstaStories osobiste pożegnanie Kaczorka.

"Wierzę, że Marek patrzy na nas z góry i wszystko widzi. A więc Mareczku... mam wrażenie, że bardziej kochałeś drugiego człowieka niż siebie. Kochałeś nas bez wyjątku. My też cię kochamy. Dziękujemy ci, że byłeś z nami. Nadal będziesz duszą 'Pytania na śniadanie', bo drugiego takiego już nigdy nie będzie" - napisała.

Gwiazda TVP żegna kolegę z pracy
Gwiazda TVP żegna kolegę z pracy© Instagram.com | Ossowska Marta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także