Trwa ładowanie...

Małgorzata Tomaszewska kiedyś pokazywała męża Turka. Zmieniło się to, gdy zaczęła pracę w TVP

Prezenterka "Pytania na śniadanie" od kilku lat jest szczęśliwą żoną. Na próżno jednak szukać w jej mediach społecznościowych jej zdjęć z mężem Turkiem. Choć jeszcze jakiś czas temu były one dostępne dla obserwatorów gwiazdy.

Małgorzata Tomaszewska kiedyś pokazywała męża Turka. Zmieniło się to, gdy zaczęła pracę w TVPŹródło: akpa
d49tsjs
d49tsjs

Małgorzata Tomaszewska w maju 2019 r. dołączyła do ekipy prowadzących "Pytania na śniadanie". Zastąpiła w tej roli Monikę Zamachowską. Wcześniej była związana ze stacją Polsat, gdzie m.in. była pogodynką.

Dziennikarka bardzo chroni swoje życie prywatne. O ile nie ma problemu z publikowaniem zdjęć ze swoim synem, 3-letnim Enzo, tak ukrywa swojego męża. Ahmet Yigit Tarci pochodzi z Turcji. Poznał Małgorzatę Tomaszewską, gdy byli sąsiadami.

Zobacz: Wpadki “Wiadomości” TVP. Sporo się ich nazbierało

Gwiazda TVP tłumaczy, że jej mężowi zależy na zachowaniu prywatności. Dlatego nie towarzyszy żonie podczas imprez branżowych, ani nie pokazuje się z nią w mediach społecznościowych.

d49tsjs

- Osoby z mojego najbliższego otoczenia nie chcą być medialne. Nie życzą sobie tego. Ja to rozumiem i szanuję. Nie zależy im na tym, by się publicznie pokazywać i narażać na komentarze - tłumaczyła w rozmowie z portalem plejada.pl.

Tyle, że jeszcze jakiś czas temu zdjęcia małżeństwa były dostępne na Instagramie Małgorzaty Tomaszewskiej. Pochodziły z okresu początku ich małżeństwa oraz ciąży dziennikarki. Teraz najstarsza fotka na profilu gwiazdy pochodzi z czasu jej zaawansowanej ciąży.

Udało nam się dotrzeć do zdjęć, które zniknęły z profilu Tomaszewskiej, gdy rozpoczęła pracę w TVP.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Widać na nich, że para lubi być blisko siebie.

Instagram
Źródło: Instagram

Myślicie, że mężczyźnie przeszkadza rozpoznawalność żony? A może ma problem z jej miejscem pracy?

d49tsjs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49tsjs