Trwa ładowanie...
dh2tvv9

Małgorzata Tomaszewska kiedyś pokazywała męża Turka. Zmieniło się to, gdy zaczęła pracę w TVP

Prezenterka "Pytania na śniadanie" od kilku lat jest szczęśliwą żoną. Na próżno jednak szukać w jej mediach społecznościowych jej zdjęć z mężem Turkiem. Choć jeszcze jakiś czas temu były one dostępne dla obserwatorów gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Tomaszewska jest gwiazdą TVP.
Małgorzata Tomaszewska jest gwiazdą TVP. (akpa)
dh2tvv9

Małgorzata Tomaszewska w maju 2019 r. dołączyła do ekipy prowadzących "Pytania na śniadanie". Zastąpiła w tej roli Monikę Zamachowską. Wcześniej była związana ze stacją Polsat, gdzie m.in. była pogodynką.

Dziennikarka bardzo chroni swoje życie prywatne. O ile nie ma problemu z publikowaniem zdjęć ze swoim synem, 3-letnim Enzo, tak ukrywa swojego męża. Ahmet Yigit Tarci pochodzi z Turcji. Poznał Małgorzatę Tomaszewską, gdy byli sąsiadami.

Zobacz: Wpadki “Wiadomości” TVP. Sporo się ich nazbierało

Gwiazda TVP tłumaczy, że jej mężowi zależy na zachowaniu prywatności. Dlatego nie towarzyszy żonie podczas imprez branżowych, ani nie pokazuje się z nią w mediach społecznościowych.

dh2tvv9

- Osoby z mojego najbliższego otoczenia nie chcą być medialne. Nie życzą sobie tego. Ja to rozumiem i szanuję. Nie zależy im na tym, by się publicznie pokazywać i narażać na komentarze - tłumaczyła w rozmowie z portalem plejada.pl.

Tyle, że jeszcze jakiś czas temu zdjęcia małżeństwa były dostępne na Instagramie Małgorzaty Tomaszewskiej. Pochodziły z okresu początku ich małżeństwa oraz ciąży dziennikarki. Teraz najstarsza fotka na profilu gwiazdy pochodzi z czasu jej zaawansowanej ciąży.

Udało nam się dotrzeć do zdjęć, które zniknęły z profilu Tomaszewskiej, gdy rozpoczęła pracę w TVP.

  Instagram.com
(Instagram.com)

Widać na nich, że para lubi być blisko siebie.

  Instagram
(Instagram)

Myślicie, że mężczyźnie przeszkadza rozpoznawalność żony? A może ma problem z jej miejscem pracy?

dh2tvv9

Podziel się opinią

Share
dh2tvv9
dh2tvv9