Małgorzata Socha pisze o oszustwie. "Waga spadła z 98 do 68"

Małgorzata Socha pisze o oszustwie
Małgorzata Socha pisze o oszustwie
Źródło zdjęć: © AKPA
Magdalena Drozdek

29.04.2021 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktora jest kolejną znaną osobą, której wizerunek bezpodstawnie wykorzystano. Małgorzata Socha musi teraz przestrzegać internautów, by nie wierzyli w pojawiające się w sieci reklamy.

W sieci panuje plaga oszustw. Wykorzystywany jest wizerunek najpopularniejszych polskich gwiazd. Najczęściej można natknąć się na reklamy rzekomo cudownych specyfików na odchudzanie, które mają polecać i zachwalać znani. O tym, jak bardzo trzeba uważać i absolutnie nie wierzyć w takie reklamy grzmiała m.in. Martyna Wojciechowska. Przed naciągaczami musiała przestrzegać też w ostatnim czasie Agata Młynarska. W jej przypadku chodziło o fałszywe reklamy leku na brodawczaki w jelitach. "Jest to przestępstwo!" - komentowała dziennikarka.

Ofiarą oszustów padła teraz także Małgorzata Socha.

Socha opublikowała na Instagramie zdjęcie fałszywej reklamy. Wykorzystano jedno z jej zdjęć, do którego pozowała z kosmetykami i podstawiono produkt na odchudzanie. "Waga spadła z 98 do 68, pić tylko rano" - można przeczytać. Socha, która cieszy się szacunkiem i uznaniem wśród internautów, musiała zareagować.

"Uwaga!!! Te reklamy nie są prawdziwe. Nie klikajcie w nie, nie wchodźcie w linki. Te firmy bezprawnie wykorzystały mój wizerunek" - pisze.

Fani maja nadzieje, że być może i tak mało kto nabrałby się na to, że Socha odchudzała się z takim niesprawdzonym specyfikiem. Socha i 98 kg? Oby naprawdę nikt nie uwierzył tej reklamie.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (135)
Zobacz także