Seriale polskieMałgorzata Socha odrzuciła rolę w "M jak miłość". Niewielu o tym wiedziało

Małgorzata Socha odrzuciła rolę w "M jak miłość". Niewielu o tym wiedziało

Małgorzata Socha przebiera w rolach jak w ulęgałkach
Małgorzata Socha przebiera w rolach jak w ulęgałkach
Źródło zdjęć: © ONS

06.10.2021 13:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Socha nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Wręcz przeciwnie, niektóre musi wręcz odrzucić. Ostatnio opowiedziała, czemu zrezygnowała z jednego z najpopularniejszych polskich seriali.

"M jak miłość" jest nie tylko jednym z najdłużej nadawanych polskich seriali, ale także produkcją, która wypromowała przez lata kolejne pokolenia aktorów. Niektórzy z nich po czasie rozstali się z "Emką", szukając kolejnych zawodowych wyzwań, inni zaś nie mają problemu, z tym że są kojarzeni głównie z jednym popularnym serialem.

Jeszcze inni odrzucili intratną propozycję. Niewielu wiedziało na przykład, że angaż w "M, jak miłość" proponowano nawet Małgorzacie Sosze. Aktorka przez lata dała się poznać widzom w niejednym telewizyjnym hicie, tworząc charakterystyczne postaci Zuzy w "Na wspólnej", Violi w "Brzyduli" czy Ingi w "Przyjaciółkach". Do tego mogłaby doliczyć rolę w "M, jak miłość", ale odmówiła. Teraz wyjaśnia czemu.

- Miałam propozycję, aby zagrać w M, jak Miłość. Nie zgrały się nasze terminy. Ale z panem Lampką udaje mi się współpracować - powiedziała Jastrząb Post.

Mimo to Małgorzata Socha pozostaje jedną z najbardziej zapracowanych aktorek, a jej kalendarz jest wypełniony po brzegi. Na kolejny serialowy angaż przynajmniej na razie nie ma co liczyć.

- Póki co na razie mam tyle pracy w różnych innych produkcjach, że nie myślę o czymkolwiek innym - dodała.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także