Trwa ładowanie...

Małgorzata Serafin zastąpi Tomasza Lisa w TVP. Kim jest dziennikarka?

Małgorzata Serafin zastąpi Tomasza Lisa w TVP. Kim jest dziennikarka?Źródło: AKPA
d2u29o2
d2u29o2

Już wkrótce program "Tomasz Lis na żywo" zniknie z anteny. Telewizja Polska zdecydowała, że miejsce talk-show kontrowersyjnego dziennikarza zajmie zupełnie inny publicystyczny format. Nowy cykl ma mieć formę debaty na bieżące tematy polityczne i społeczne - jednak bez udziału polityków. Dyskusja ma się wywiązać między zaproszonymi do studia ekspertami i reprezentantami publiczności. Program zadebiutuje na antenie TVP1 12 stycznia 2016 roku i nadawany będzie w każdy wtorek o godz. 20:25. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, prowadzącym nie zostanie Kamil Durczok.

- Nigdy mi to nie przyszło do głowy - przyznał jakiś czas temu Daszczyński w wywiadzie dla wirtualnemedia.pl.

Jak się okazało, posada gospodyni nowego programu została powierzona Małgorzacie Serafin. Kim jest wschodząca gwiazda Telewizji Polskiej? Następczyni Tomasza Lisa ukończyła dyplomację w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Giedroycia oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną w WWSH im. Bolesława Prusa. W przeszłości pracowała jako reporterka w Radiostacji (2006-2007), a później była prezenterką serwisów informacyjnych i programu "Finał Dnia" w Superstacji.

Do tej pory prowadziła również poranne rozmowy w "Polityka przy kawie" w TVP1 oraz odpowiadała za ostatnie debaty w stacji (m.in. dot. wrześniowego referendum czy problemu uchodźców i imigrantów). Jak sama o sobie pisze: "Przydomek 'krawcowa' od tzw. 'szycia anteny', kiedy nagle samolot spada, pociąg się wykolei, złapią zbrodniarza i inne zaskakujące transmisje live z Reutera".

d2u29o2

Jak Małgorzata Serafin wypadnie w roli prowadzącej nowy format w TVP? O tym przekonamy się już w styczniu.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. Twitter)
Źródło: (fot. Twitter)

Zobacz także: #dziejesienazywo: "Dziennikarze mogą być obiektywni wszędzie, nie tylko w TVP"

d2u29o2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u29o2