Trwa ładowanie...

Tyle ważyła przed ciążą. Małgorzata Rozenek zdradziła, ile przytyła w jej trakcie

Małgorzata Rozenek w czerwcu urodziła trzecie dziecko, Henia. Jak się okazuje, gdy gwiazda była w ciąży, bardzo przytyła. W zapowiedzi "Rozenek cudnie chudnie" celebrytka zdradziła, ile dodatkowych kilogramów nabrała.

Share
Małgorzata zdradziła, ile ważyła przed ciążą
Małgorzata zdradziła, ile ważyła przed ciążąŹródło: AKPA, fot: Niemiec
d46fb7e

Małgorzata Rozenek to jedna z najsłynniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. 10 czerwca 2020 r. przyszedł na świat jej trzeci synek, Henryk. Urodziła go po 40. roku życia i mimo że miała świetną formę przed ciążą, powrót do niej może nie być już tak łatwy. - To nie będzie łatwe, u mnie jeszcze długo będzie widać, że byłam w ciąży - zdradziła w zapowiedzi programu.

"Rozenek cudnie chudnie" to program, w którym widzowie będą obserwować przemianę gwiazdy i próbę jej powrotu do figury sprzed ciąży. Program ma zadebiutować na antenie TVN Style 1 lutego 2020 r. o godzinie 20, a widzowie nie mogą się już go doczekać.

Małgorzata Rozenek zdradziła, ile przytyła w ciąży

W krótkim fragmencie programu zamieszczonym przez "Fakt" dowiedzieliśmy się, ile Małgorzata Rozenek ważyła przed ciążą i ile ważyła, gdy jechała rodzić. - Zaszłam w ciążę i ważyłam dokładnie 54 kilogramy, a w dzień, w którym jechałam do porodu, ważyłam [...] 82 kilogramy" - wyznała w krótkim zwiastunie programu "Rozenek cudnie chudnie". "Chcę mądrze i z głową te kilogramy zgubić" - dodała.

d46fb7e

Zapowiedź show "Rozenek cudnie chudnie" wywołał również sporo kontrowersji. Wszystko przez zwiastun, który pojawił się na instagramowym koncie TVN Style. Widzowie zarzucili Gosi hipokryzję. "Małgorzata Rozenek-Majdan ma dość presji środowiska i wyśrubowanych wzorców powszechnego kultu ciała" - słyszymy w opublikowanym fragmencie.

"Co za hipokryzja! Ma dość presji środowiska i kultu ciała? Na każdym jej story na Instagramie nałożony filtr, na zdjęciach nałożony filtr i photoshop, aż blaty, szafki i ściany wygina" - stwierdziła jedna z internautek. "Na litość Boską! Dlaczego nienawidzicie kobiet? Nie każdą stać na zabiegi, a Rozenek jest przerobiona do granic możliwośc. Ją dajecie za przykład?" - dodała kolejna.

Zobacz także: "Rozenek cudnie chudnie": "Radosław przynosił mi do łóżka słodkie bułeczki"

-

d46fb7e

Podziel się opinią

Share
d46fb7e
d46fb7e