Trwa ładowanie...
d1ttne9

Małgorzata Rozenek w ubłoconym ubraniu. To do niej niepodobne. O co chodzi?

Małgorzata Rozenek, perfekcyjna pani domu i gospodyni programu o metamorfozach niewychowanych dziewcząt w prawdziwe damy, pokazała na swoim instagramowym profilu zaskakujące zdjęcie. Pozuje do niego ubrana w robocze, brudne ciuchy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek w niecodziennym wydaniu
Małgorzata Rozenek w niecodziennym wydaniu (Instagram.com)
d1ttne9

Włosy związane w dwa warkocze, luźne, ciemne spodnie, bluza i ubłocone buciory - gwiazda przyzwyczaiła nas do zupełnie innych stylizacji. Rozenek nie zdradziła, co robiła, że cała jest zabrudzona, ani dlaczego odpoczywa, siedząc na gołej ziemi, jednak rąbka tajemnicy uchyliła.

"Na chwilę przed... #secretproject #Majdans on tour Trzymajcie za nas kciuki 🙏😄👍🏻👍🏻👍🏻 łatwo nie będzie😱" - napisała. Już kilka dni temu dała znać, że razem z mężem przygotowuje się do sekretnego projektu. Najpierw pochwaliła się ujęciem na lotnisku, które podpisała tak:

"Ten moment kiedy dowiadujesz się gdzie lecicie😂😂😂#secretproject #Majdans on tour 😄 na wszelki wypadek folię termiczną mam zawsze przy sobie😂😂😂 pozdrawiamy👋👋👋"

Później pokazała elegancki pokój hotelowy i Majdana odpoczywającego w ogromnym łożu. Widać, że nocleg należy raczej do droższych niż tańszych, bo apartament jest wielki, bogato wyposażony i świetnie zaaranżowany.

Następnie Rozenek dała fanom kolejną podpowiedź w postaci widoku.

Ostatnio dodała fotografię w ubłoconym stroju.

Co to za tajemniczy projekt? Pewne jest, że ma związek z podróżowaniem i angażuje oboje Majdanów. Podobno zakochani nagrywają wspólnie nowy program dla stacji TVN. Domyślacie się, o jakie przedsięwzięcie może chodzić?

d1ttne9

#gwiazdy: Torebki Rozenek są warte krocie!

d1ttne9

Podziel się opinią

Share
d1ttne9
d1ttne9