Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek w "Dzień dobry TVN" szuka chętnych do swojego show

d1osmlb
d1osmlb

Małgorzata Rozenek znalazła się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Choć poprzednie formaty z jej udziałem z miejsca stawały się przebojem, "Piekielny hotel" nie spodobał się widzom, których traci z odcinka na odcinek.

Z najnowszych danych opublikowanych na stronach serwisu wirtualnemedia.pl wynika, że oglądalność programu Rozenek jest niższa niż w przypadku konkurencji i wciąż spada. Liderem w niedzielnym popołudniowym paśmie jest Polsat i format "Nasz nowy Dom". Więcej widzów niż TVN gromadzi też TVP1, która w tym czasie nadaje powtórki serialu "Strażacy" i teleturniej "Jaka to melodia?". "Piekielny hotel" daje swojej stacji dopiero trzecią pozycję. Najwięcej widzów - 1,81 mln - oglądało pierwszy odcinek, drugi zgromadził przed telewizorami 1,56 mln, a trzeci 1,29 mln.

Wygląda też na to, że niewielkie jest również zainteresowanie potencjalnych uczestników programem. Ostatnią wizytę w "Dzień dobry TVN" Rozenek wykorzystała więc do tego, by zaapelować o zgłoszenia do "Piekielnego hotelu".

- Ja bym bardzo serdecznie prosiła państwa, żeby zgłaszać się do naszego programu. Casting ciągle trwa - mówiła, przekonując, że warto.

(fot. tvn/x-news)
Źródło: (fot. tvn/x-news)
d1osmlb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1osmlb