Trwa ładowanie...
Małgorzata Rozenek: nie rywalizuję z Hanną Lis i Agnieszką Woźniak-Starak

Małgorzata Rozenek: nie rywalizuję z Hanną Lis i Agnieszką Woźniak-Starak

Małgorzata Rozenek-Majdan jest szczęśliwa, że udział w programie „Azja Express” zaowocował przyjaźnią z Hanną Lis i Agnieszką Woźniak-Starak. Jej zdaniem pokazuje to, że w show-biznesie możliwe są pozytywne, przyjacielskie relacje. Podkreśla też, że między nią, a jej nowymi przyjaciółkami nie ma rywalizacji, każda realizuje się bowiem zawodowo.

Share
d1t29dn

W programie „Azja ExpressMałgorzata Rozenek i Hanna Lis były konkurentkami: prezenterka uczestniczyła w programie w parze z mężem, Radosławem Majdanem, dziennikarka natomiast w towarzystwie przyjaciela, Łukasza Jemioła. Rywalizacja zamieniła się jednak w przyjaźń, do której dołączyła także gospodyni programu Agnieszka Woźniak-Starak.

– Właśnie to nam się podoba, że fajna rzecz nam została, dobra relacja i bardzo się cieszymy, że tak może być – powiedziała Małgorzata Rozenek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Panie chętnie spędzają wspólnie czas, pokazują się razem na oficjalnych imprezach, zamieszczają wspólne zdjęcia na Instagramie. Zdaniem Małgorzaty Rozenek ich przyjaźń pokazuje, że w show-biznesie możliwe jest nawiązanie pozytywnych, ciepłych relacji, pozbawionych zawiści i rywalizacji.

d1t29dn

– My nie rywalizujemy, bo każda z nas jest spełniona zawodowo. Cieszymy się, że możemy dzielić się doświadczeniem – mówi gospodyni programu „Projekt Lady”.

AKPA
Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1t29dn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t29dn
d1t29dn