Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek-Majdan w skąpym bikini. Nie wszystkim się to spodobało

Gwiazda telewizji od jakiegoś czasu publikuje zdjęcia, których nie powstydziłaby się sama Joanna Krupa. A, jak wiadomo, modelka słynie z uwielbienia do rozbieranych kadrów. Rozenek również je polubiła.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Rozenek-Majdan w skąpym bikini. Nie wszystkim się to spodobało
Źródło: ONS.pl
d44ddgd

Prowadząca program "Projekt Lady", na swoim instagramowym profilu pokazała, jak odpoczywa. Niewielkie bikini jest tu kluczowe. Rozenek pochwaliła sie bowiem selfie z biustem w roli głównej. Napisała: "Co za dzień. Odpoczynek przed wieczornymi emocjami. Wygramy? Jak myślicie?". Najwyraźniej żona Majdana planuje wieczorne oglądanie meczu Polska-Rumunia. To pierwszy etap eliminacji do Mistrzostw Świata i nie tylko gwiazdy są podekscytowane.

Zdjęcie wyzwoliło w fanach profilu Rozenek mnóstwo emocji, wcale nie sportowych. Rozenek zdecydowała się nawet odpowiedzieć na krytyczne komentarze internautów. A tych nie brakowało... Dotyczyły nietwarzowych okularów, twarzy przypominającej maskę, sztucznego biustu, epatowania nagością. Niektórzy zauważyli, że prywatny wizerunek gwiazdy znacznie odbiega od zawodowego. Jako gospodyni programu, w którym wulgarne uczestniczki przemienia się w damy, Rozenek powinna dawać dobry przykład. Tymczasem publikuje roznegliżowane zdjęcia.

Znaleźli się też obrońcy celebrytki, którzy przypomnieli, że na prywatnym profilu w mediach społecznościowych żona Majdana może umieszczać co chce. Poza tym jest piękną kobietą, dumną ze swojego ciała, co jest pozytywne.

d44ddgd

"Pierwszy raz widzę kogoś tak zakochanego w sobie. Taki narcyz w kobiecym wydaniu", "Zmęczona jakaś w tych dziwnych okularach. Chyba mi się nie podoba...", "Słabe jak kobieta w tym wieku wstawia takie foty", "Zamiast być jurorką w projekt lady sama musi pani wziąć udział! Omg!!!! Czy TVN nie widzi kogo zatrudnia?!", "I co mamy napisać? No taka tania lala, bez klasy... niech ten TVN się ogarnie, bo wizerunkowo tu nic nie pasuje". Rozenek odpisała: "Oprócz cycków, jak to nazywasz, mam jeszcze ukończone z bardzo dobrym wynikiem studia doktoranckie. A Ty?".

Co wy na to? Rozenek przesadza?

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz: co o Rozenek-Majdan sądzą uczestniczki programu?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d44ddgd

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44ddgd
d44ddgd