Małgorzata Rozenek rozpływa się nad Heniem. "Jest wyjątkowym dzieckiem"

Małgorzata Rozenek na planie "Projekt Lady"
Małgorzata Rozenek na planie "Projekt Lady"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.07.2020 21:22, aktual.: 01.03.2022 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek-Majdan zaledwie dwa tygodnie po urodzeniu synka pojawiła się na planie "Projekt Lady". To właśnie tam udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiadała o powrocie do pracy i życiu z Heniem.

Piąta edycja "Projekt Lady" miała być kręcona od marca, ale przez pandemię koronawirusa wszystko zostało przesunięte. Program jest szykowany na jesienną ramówkę, dlatego zdjęcia musiały ruszyć najpoźniej na początku wakacji, co oznaczało dla prowadzącej przerwanie urlopu macierzyńskiego. Rozenek-Majdan wcale tego nie planowała, ale nie narzeka, że musiała wrócić do pracy.

- To nie jest tak, że uważam, że to jest fajne wracać dwa tygodnie po urodzeniu do pracy. Ale czasem trzeba. I jak trzeba, to faktycznie te warunki, które tutaj mam, umożliwiają to – mówiła Rozenek przed kamerą TVN. Prowadząca "Projekt Lady" podkreśliła, że wróciła na plan bez szkody dla dziecka, które cały czas jej tam towarzyszy.

Pierwszy wywiad z Rozenek nie mógł się obyć bez pytań o małego Henia. Świeżo upieczona mama rozpływała się nad synkiem i wychwalała pod niebiosa.

- Wiem, że zabrzmię nieobiektywnie, ale Henryk jest wyjątkowym dzieckiem. Jest przepiękny, przekochany. Jest słodkim bobasem, razem z mężem wyrywamy go sobie z rąk. Jest ulubieńcem całej naszej rodziny. Chłopcy też go uwielbiają – mówiła gwiazda TVN-u, która urodziła Henryka 10 czerwca. To pierwszy syn Radosława Majdana. Z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem Małgosia ma dwóch synów w wieku 14 i 10 lat.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także