Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek dostała ostatnią szansę

Małgorzata Rozenek dostała ostatnią szansęŹródło: AKPA
d11xvye
d11xvye

Po miesiącach telewizyjnej bessy w zawodowym życiu Małgorzaty Rozenek pojawił się promyk nadziei. Nowy program z udziałem narzeczonej byłego piłkarza, którego premiera planowana jest na styczeń, może przywrócić Rozenek do łask widowni. Zdaniem ekspertów będzie to jednak możliwe, jeśli do tego czasu była Perfekcyjna Pani Domu wróci do dawnego wizerunku z początków kariery. Ten, który prezentuje do czasu, gdy związała się z Radosławem Majdanem, jest zdaniem ekspertów źródłem wielu problemów gwiazdy.

Jak donosi magazyn "Show", TVN zlecił specjalne badania PR dotyczące tego, jak oceniana jest Rozenek. Jego wyniki były dla gwiazdy druzgocące. Respondenci uznali ją za: nieprzystępną, skrytykowali jej styl "dziewczyny piłkarza", czyli zamiłowanie do kusych kreacji i wysokich szpilek, wytknęli też brak wiarygodności i niefortunne wypowiedzi na łamach mediów.

Teraz jednak to wszystko ma odejść w niepamięć. Rozenek zatrudniła stylistkę, która ma pilnować jej modowych wyborów, a stacja rozpoczęła ocieplanie wizerunku gwiazdy. Niedawno była Perfekcyjna pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" przy okazji dyskusji o edukacji szkolnej (zobacz wideo poniżej). Jeśli Małgorzata Rozenek wytrzyma w postanowieniach i odbuduje nadszarpniętą przez liczne wpadki i niepowodzenia reputację, jej program pojawi się w styczniu w TVN, a ona dostanie szansę powrotu na szczyt.

(fot. AKPA. To już koniec takich kreacji?)
Źródło: (fot. AKPA. To już koniec takich kreacji?)
d11xvye
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11xvye