Małgorzata Opczowska świętuje rocznicę ślubu. Wróciła z mężem w szczególne dla nich miejsce

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski świętują pierwszą rocznicę ślubu
Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski świętują pierwszą rocznicę ślubu
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

21.08.2022 13:59, aktual.: 21.08.2022 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Opczowska przed rokiem wyszła za mąż za Jacka Łęskiego. Małżeństwo nie miało zbyt wielu okazji, by przez dłuższą chwilę nacieszyć się statusem nowożeńców. Pochłonęły ich zawodowe obowiązki. Takiej okazji jak rocznica ślubu nie mogli odpuścić. Świętowali ją w szczególny dla siebie sposób.

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski pobrali się 21 sierpnia 2021 r. na plaży w Jastarni. Dziennikarze TVP zdecydowali się na ten krok krótko po zaręczynach, a ogólnie po roku randkowania, choć dla Opczowskiej nie liczył się wcale pośpiech. Okazuje się, że data, którą wybrali, ma po prostu dla niej ważne znaczenie. Właśnie tego dnia pobrali się jej rodzice.

Opczowska nie kryła, że w starszym od siebie ukochanym znalazła oparcie i szczęście po bolesnym rozstaniu. To przy nim wraz z synem znalazła też spokój. Chociaż spokój ten nie trwał długo. Zakochanych pochłonęły zawodowe obowiązki. Łęski wyjechał do Ukrainy jako korespondent wojenny. Opczowska drżała o ukochanego i jej samej trudno było opanować emocje, kiedy w "Pytaniu na śniadanie" poruszała tematy związane z wojną za wschodnią granicą.

Mimo to małżonkowie starali się wykorzystywać każdą chwilę, którą mogli spędzać tylko we dwoje. Para dziennikarzy niemal na każdym kroku pokazuje, jak pielęgnuje swój związek. Gdy tylko ma okazję, wyrusza w romantyczną podróż.

Tym razem małżonkowie wybrali się w szczególne dla nich miejsce. Pierwszej rocznicy ślubu nie mogli celebrować nigdzie indziej. "Nie mogliśmy nie wrócić nad Bałtyk. 21 sierpnia 2021 wyruszyliśmy w piękną podróż przez życie. Podróż pełną miłości, czułości, wsparcia i przyjaźni. Kocham" - napisała na Instagramie zachwycona Opczowska.

W komentarzach posypały się życzenia kolejnych wielu szczęśliwych lat razem. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć dziennikarskiej parze wszystkiego dobrego!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (70)
Zobacz także