WP

Małgorzata i Paweł z "Rolnika" pasują do siebie idealnie. Ostatni filmik jest doskonałym potwierdzeniem

Poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Od czwartej edycji show TVP minęło sporo czasu, a ich miłość rozkwita. Pod każdym względem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Widzowie nie sądzili, że ich miłość przetrwa.
Widzowie nie sądzili, że ich miłość przetrwa. (Materiały prasowe)
WP

Już od pierwszego spotkania w programie między Małgorzatą a młodszym od niej Pawłem zaiskrzyło. Różnica wieku nie przeszkadzała im w niczym i z każdą chwilą zbliżali się do siebie.

Gosia sposród wszystkich kandydatów zdecydowała wybrać właśnie Pawła. Ten po zakończeniu "Rolnika" dla ukochanej przeprowadził się ze Szwecji do Polski i zaczął uczyć się pracy na roli. Z tego, co możemy zaobserwować, idzie mu świetnie. Małgorzata od czasu do czasu chwali się zdjęciami na Instagramie, gdzie jej wybranek mierzy się z rolniczymi wyzwaniami.

WP

Warto przypomnieć, że widzowie "Rolnik szuka żony" byli przekonani o tym, że ich miłość nie przetrwa. "Mi się wydaje, że w tym wypadku różnica tych 3 lat jest bardzo duża. Małgosia jest bardzo poważna jak na swój wiek, a wybranek jak jeszcze dziecko. Ona będzie bardzo dominująca, a on uległy i w pewnym momencie zacznie to przeszkadzać" - pisała jedna z internautek na Facebooku. Najwyraźniej była w dużym błędzie.

Ostatnio na jej profilu pojawił się filmik, jak przemierzają przez pole traktorem. Bez wątpienia dziś możemy stwierdzić, że pasują do siebie idealnie. Praktycznie nie odstępują siebie na krok, a wspólna praca dostarcza im mnóstwo przyjemności i satysfakcji.

Instagram.com
Podziel się
WP

Myślicie, że zdecydują się na ślub?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP