Trwa ładowanie...
do46kfk

Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony" nie wezmą ślubu? "Ja powinienem dorosnąć"

Czwarta edycja "Rolnik szuka żony" dostarczyła widzom mnóstwo emocji. Miłosne zaloty uczestników programu przyniosły niespodziewany bieg wydarzeń. Jednak Małgorzata i Paweł byli jedną z par, która od samego początku pielęgnowała uczucie względem siebie. Jakie mają plany na przyszłość?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakie plany na przyszłość mają Małgorzata i Paweł?
Jakie plany na przyszłość mają Małgorzata i Paweł? (Facebook.com)
do46kfk

Małgorzata i Paweł od samego początku budzili pozytywne emocje wśród widzów. I to właśnie ich najpewniej stawiano na ślubnym kobiercu po zakończeniu hitowego show. I choć zapewniają, że mają względem siebie poważne plany, na chwilę obecną nie zamierzają wziąć ślubu.

W wywiadzie dla Party.pl opowiedzieli o planach na najbliższy czas. Wszyscy czekali na wieść o ślubie, odpowiedź jednak była zupełnie inna.

– My się na razie cieszymy naszą świeżą znajomością. To są początki – mówiła w wywiadzie Gosia.
– Ja jeszcze trochę chyba powinienem dorosnąć. Potrzebuję czasu. Mam piękną partnerkę, która mnie mocno wspiera i wszystko przyjdzie naturalnie - dodał Paweł.

Na chwilę obecną ukochany Gosi kończy kontrakty w Szwecji i uczy się pracy na roli. Para zapewnia, że uczucie, które ich połączyło idzie w dobrym kierunku.

do46kfk

Podziel się opinią

Share

do46kfk

do46kfk