Trwa ładowanie...
d2g0pmj

Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony" na weselu. To jest prawdziwa miłość

Nic tak bardzo nie cieszy widzów "Rolnika" jak udane związki, które powstały na oczach publiki. Zdaje się, że takie programy naprawdę mają sens. Doskonałym potwierdzeniem są chociażby Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznali się w "Rolniku"
Poznali się w "Rolniku" (Facebook.com)
d2g0pmj

Para z "Rolnika" choć zawarła znajomość na oczach widzów, jest dość powściągliwa w kwestii udzielania informacji o życiu prywatnym. W mediach pojawiały się już od jakiegoś czasu spekulacje o tym, że nie staną na ślubnym kobiercu. Póki co. Jakież było zaskoczenie, kiedy rolniczka na swoim Instagramie obwieściła wiadomość o zbliżającym o ślubie.

"Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy: nasz ślub i wesele już niebawem! Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również)” – czytaliśmy na profilu Małgorzaty.

"A co do wspólnego życia - mieliśmy rok, by z dala od szumu telewizyjnego zacząć realizować nasze małe marzenia, dziękujemy Wam za wsparcie. I tak po zakończeniu programu wszystko poukładało nam się jak klocki Lego. "Rolnik Szuka Żony" spełnił nasze marzenia - to już chyba magia tego programu!” – kontynuowała.

Instagram.com

Serce rośnie od takich wiadomości. Zakochani wybrali się ostatnio na wesele. Wszystko wskazuje na to, że miłość kwitnie. I jest im razem doskonale. Czekamy zatem na zdjęcia z ich uroczystości!

d2g0pmj

Podziel się opinią

Share

d2g0pmj

d2g0pmj