Trwa ładowanie...

Małgorzata Foremniak podpadła ekipie "Mam talent". Stawia własne warunki

Małgorzata Foremniak od lat jest związana z "Mam talent" jako charyzmatyczna jurorka. Podobno jednak ostatnio przestała się dogadywać z producentami programu.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Foremniak podpadła ekipie "Mam talent". Stawia własne warunkiŹródło: ONS.pl
d27kjzh

Jak się okazuje, Małgorzata Foremniak przysporzyła ekipie "Mam talent" przy nadchodzącej edycji kłopotów. – Na chwilę przed rozpoczęciem zdjęć podczas castingu w Warszawie oświadczyła, że nie będzie udzielać żadnych wywiadów. Nie przekonało jej nawet to, że jeden z zapisów w umowie podpisanej z TVN nakazuje jej promocję programu, również w formie rozmów z dziennikarzami – powiedział informator "Faktu".

Ekipa talent show została postawiona w trudnej sytuacji i jak informuje tabloid, musiała odwołać większość wywiadów. Znalazło się jednak rozwiązanie i jurorka zgodziła się na rozmowy, ale tylko do kamery TVN i z ulubionym tygodnikiem. Takie zachowanie to podobno nowa taktyka aktorki, która chce być ekskluzywna, mniej dostępna dla mediów. Nie da się jednak ukryć, że gwiazda sporo ryzykuje. - Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, Foremniak może nawet trafić na rozmowę do dyrektora TVN – stwierdził informator "Faktu".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d27kjzh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27kjzh