Trwa ładowanie...

Mała wpadka TVN. Literówka, która rozbawiła fanów "Top Model".

Szymon i Daria przypadli sobie do gustu, a w ostatnim odcinku pokazano ich niezobowiązujący flirt. Kontynuując wątek "romansu" opublikowano post z malutką literówką. Internauci pękali ze śmiechu.

Mała wpadka TVN. Literówka, która rozbawiła fanów "Top Model".Źródło: screen TOP MODEL, fot: screen TOP MODEL
d32uc9t
d32uc9t

Między uczestnikami "Top Model" nawiązują się głębsze relacje. A z pewnością między Szymonem i Darią, ponieważ na drodze staje Żaklina. Okazuje się, że nie będzie wcale tak kolorowo. "Sytuacja w miłosnym trójkącie robi się coraz bardziej napięta! Daria jest wściekła na Szymona - czyżby miała nadzieję na coś więcej? A Żaklina przyznaje, że między nią a Szymonem coś się dzieje..." - piszą pod zapowiedzią poniedziałkowego odcinka na stronie show TVN.

Natomiast na profilu programu "Top Model" pojawił się post, w którym kontynuowany jest wątek romansu między modelami. W opisie wideo wkradł się błąd, zamiast użyć słowa "romans", napisano "roman".

Facebook.com
Źródło: Facebook.com, fot: Facebook

Wpadka stacji nie uszła uwadze internautów, którzy żartowali z literówki. "Nie wiem czy Roman czy Renata... takie rzeczy to w drugim trymestrze można sprawdzić dopiero", "Zupa Romana", "Pozostawmy decyzję Romanowi", "Niech Roman lepiej zostanie z Honoratą" - pisali ubawieni po pachy internauci. Sytuacja staje się jeszcze śmieszniejsza, gdyż w serialu "Na Wspólnej" jednym z najbardziej charakterystycznych bohaterów jest Roman Hoffer. Stąd też nawiązania do postaci wyokreowanej przez produkcję i aktora Waldemara Obłozę.

Wpadki zdarzają się każdemu. Ta jedna wywołała uśmiech u niejednego internauty.

*Też was to rozbawiło? *

d32uc9t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32uc9t