Trwa ładowanie...

Maja Sablewska odchodzi z telewizji. "Przyszedł taki moment w moim życiu"

Maja Sablewska, odpowiadając na pytania zadane na Instagramie, powiedziała wprost, że jej programy telewizyjne nie powrócą z nowym sezonem. Stylistka robi sobie przerwę od małego ekranu i zapowiada, czym się będzie teraz zajmować.

Maja Sablewska odchodzi z telewizji. "Przyszedł taki moment w moim życiu"Źródło: AKPA
d355rq4
d355rq4

Maja Sablewska zaczynała pracę w show-biznesie od pracy z gwiazdami sceny muzycznej. Była menadżerką Dody, Edyty Górniak, Mariny Łuczenko, ale największą sławę i rozpoznawalność zdobyła jako jurorka "X Factora". Od tamtego czasu minęło 9 lat. Sablewska realizowała się w różnych projektach związanych z modą i stylem, ale cały czas kręciła autorskie programy. Teraz ma się to zmienić.

Obejrzyj: Skromna Maja Sablewska: "Inspiruję zdjęciami na Instagramie"

Zapytana na Instagramie o kontynuacje swoich programów, Sablewska po raz pierwszy wyznała:

"Przyszedł taki moment w moim życiu, że świadomie robię sobie przerwę i chcę się zająć innymi projektami, które też będą związane z modą. Ale będą się odbywały poza telewizją".

d355rq4

Sablewska nie pali za sobą mostów i niewykluczone, że w przyszłości zobaczymy ją jeszcze na małym ekranie. Muszą jednak zaistnieć sprzyjające warunki.

"Oczywiście nie odchodzę z telewizji na zawsze. Jeśli będzie możliwość zrobienia kolejnego autorskiego programu, to jak najbardziej z tego skorzystam. Ale muszę to po prostu czuć" – dodała stylistka.

Przypomnijmy, że po "X Factorze" i zakończeniu pracy menadżerskiej na TVN Style pojawił się program "Sablewskiej sposób na modę". Był też cykl "Sablewskiej sposób na..." i "Sablewska od stylu".

d355rq4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d355rq4